Pánské šperky, které se nosí

0
2795

Pánové, zapomeňte na tlusté, výrazné nebo dokonce zlaté řetězy kolem krku. Pánské šperky na mužích vypadají dobře jen tehdy, pokud jsou vkusné a decentní. Pro doplnění celkového outfitu a zvýraznění stačí přidat jeden nebo dva šperky. Kombinujte stejné materiály a buďte střídmí – pak jistě ve společnosti zazáříte.

Nejoblíbenější je chirurgická ocel

Nejvhodnějším a nejoblíbenějším materiálem pro pánské šperky je určitě chirurgická ocel. A to hned z několika důvodů – jsou cenově příznivé, jejich barva se nošením nemění, a navíc nezpůsobuje žádné alergie. V kombinaci s dalším materiálem – jako například s korálky nebo barevnou kůží, vytváří dokonalý vzhled pánských šperků – stačí si vybrat. I když jsou šperky spíše ženská záležitost, i muži pro ně mohou mít slabost.

Hodinky jako základ

Asi nejčastěji viděným šperkem u mužů jsou bezpochyby hodinky. Na těch si pánové dávají záležet a neobléknou jen tak nějaké. K pánské ruce hodinky zkrátka patří – a vypadají báječně. Kromě toho je nošení hodinek také praktické – což právě muži velmi ocení. Na hodinkách nešetřete a vybírejte kvalitní, které vám vydrží dlouhá léta. Jen pozor, k čemu hodinky nosíte. Sportovní hodinky ke košili a saku nevypadají nejlépe. Při nákupu hodinek tak zohledňujte, v jakém stylu by měly být – ideálně aby se hodily ke všemu.

Řetízky, náramky a prsteny, ano – ale opatrně

Běžné šperky mnoho mužů běžně nenosí – což je škoda. Decentně ošperkovaný muž vypadá moc dobře – nesmí se to ovšem přehánět. A někdy mužům trošku chybí cit pro kombinování. a tak na sebe obléknou, co jim přijde pod ruku. Toho by se pánové měli vyvarovat, a aby nezničili dobrý dojem, obléknout vždy jen něco. Pokud nosíte na krku řetízek – noste vždy jen jeden, a i ostatní šperky by měly být stylově podobné. Tady určitě platí pravidlo – méně je někdy více.

Šperky dodají každému vašemu outfitu šmrnc – tak se toho nebojte a noste je.