Černá dáma

0
2051

Dnes se budeme bavit o módě a o oblíbené černé barvě. Černá barva nesmí chybět v šatníku a to ať už na oblečení, doplňcích, a kabelkách. Určitě každý z nás má mnoho kousků v černé barvě. Pokud milujete černou a rádi se do černé oblékáte poradíme Vám aby outfit nebyl nudný, ale spíše zajímavý a jedinečný. Jak víme černá je neutrální barva a dokonale se umí sladit s výraznými barvami. Dnes Vám ukážeme jak kombinovat černý outfit s koženými kabelkami.

Jelikož je jaro, chtělo by to něco odvážné a zároveň elegantní. Začněme koženou sukní s vysokým pasem, která zvýrazní křivky na vašem těle. K této černé kožené sukni zvolíme černý krajkový crop top, k tomu zvolíme nadkolenky, jako obuv zvolíme černé kotníkové kozačky a na závěr zvolíme luxusní černou crossbody koženou kabelku se zlatou aplikací, díky které můžeme zvolit i zlaté doplňky a to hodiny, náramek nebo náušnice .

Nyní trochu elegance a luxusu. Zvolíme luxusní černou obtažené ožení sukni, která dokonale vyrýsuje vaši postavu, dále sladíme k ní černý elegantní crop top s výstřihem. Obuv zvolíme černé lodičky s kombinací průsvitného materiálu a jako dokonalý doplněk zvolíme černou listovou koženou kabelku, která dodá outfitu dokonalou eleganci a vkus. Ještě malá řada pokud chceme být opravdu elegantní dáma, své vlasy si zapněte a zvolte nějaký elegantní drdol.

Každá z nás má určitě ve svém šatníku černé kalhoty s černým tričkem. V tomto případě to spolu zkombinujte. K kalhotám stačí zvolit pásek ze zlatou nebo stříbrnou přezkou, aby outfit nebyl moc nudný. Jako doplňky můžete zvolit náušnice, nebo hodinky v té jistě barvě jako přezka na opasku. Obuv zvolíme černé kotníkové kozačky a jako výrazný doplněk zvolíme černou velkou koženou kabelku, která díky pravé kůži bude vypadat luxusně. Na závěr můžeme celý outfit doplnit černou vestou.

Výrazný doplněk

Pokud milujeme černou, ale je pro nás nudná a chceme ji oživit něčím opravdu zajímavým a IN, máme pro vás typ. Co tak zvolit kožené luxusní legíny k tomu elegantní černé tílko a na vrch černý kabát. Jako obuv bychom zvolili černé mokasíny k tomu doladili černou koženou elegantní kabelku s kombinací tmavého stříbra a jako výrazný doplněk zvolíme červenou baret, která dokonale rozzáří Váš outfit.

Černá barva je úžasná a nám osobně se velmi líbí, díky její neutrálnosti víme dokonale sladit i výrazné barvy. Doufáme, že se Vám náš blog líbil a díky němu jste se inspirovali jak správně nosit černou.

Zdroj obrázků: www.google.cz