Co si pořídit v barvě burgundy?

0
2465

Barva burgundská byla velkým hitem minulého a předminulého roku. Hit této barvy přetrvává i tento rok, dokonce až nyní se stala oblíbenou barvou u mnoho žen. Je nazývána také jako burgundy, švestková nebo vínová. Někdy nemá ani přesné přirovnání, ale to nevadí, důležité je vědět, co si v této barvě pořídit a jak ji kombinovat, aby správně vynikla. Tak pojďme na to.

Bomber bunda

Určitě nezapomínejte si pořídit v této barvě bundu. Aktuálně je stále velkým hitem takzvaná bomber bunda, která se často nazývá také jako bomberka. Tato bunda je občas náročnější v tom, že ne vždy se dá snadno kombinovat. Jelikož je to bunda, která je taková „nadýchanější“, tak je třeba k ní volit další materiály, které jsou na tělo. Volné kalhoty nebo trička si mohou dovolit nosit jen naoazj náročné dámy. Ideální jsou k této bundě přiléhavé džíny a tenisky.

Šaty

Jelikož jsme zmínili, že burgundská je barvou elegance, tak určitě nezapomínejte si pořídit v této barvě šaty. Pokud jsou šaty na vás hodně, tak i sukně není špatný nápad. Takové šaty se ideálně hodí k tmavým punčoškám. Co je na šatech v této barvě vynikající, tak je to, že tvarují velmi pěkně postavu podobně jako černá barva. A my přece dobře víme, jak máme velmi rádi černou barvu a hlavně proč.

Kožená kabelka

Mít v této barvě i koženou kabelku je přímo nutnost. V této barvě je kabelka opravdu pro vás jako klenot. Právě na kabelce ukážete, že módu poznáte, že se jí rozumíte a že sledujete trendy. Pokud si však pořídíte kabelku v této barvě, tak určitě ukážete vaši módní znalost. Kombinujte ji k světlým barvám, při tmavých by mohla trochu zaniknout. A však sáhnete po velké kožené kabelce, tak ji klidně kombinujte i k tmavým barvám. Nebojte se ji vzít ani k bomber bundě v burgundskej barvě. Ukážete, že víte nosit tón v tónu.

Podzimní kozačky

Nezapomínejte na boty. Burgundská barva je barva elegance. Pokud sáhněte po teniskách v této barvě, tak určitě nic nezkazíte. Avšak pokud sáhnete po kozačkách v této barvě, tak ukážete, že jste módní znalkyně, že v módě máte jasno. Víte, že jaká barva má jaký smysl a co pro vás znamená. Kozačky v barvě burgundy noste a kombinujte k tmavším barvám, tedy sáhněte po tmavých punčoškách a ideálně po tmavé sukni. Můžete je klidně doladit i tmavým kabátem. Nic nezkazíte, pokud bude modré barvy.

Kožený batoh

Pro milovnice kožených batohů nezapomněli módních návrhářů ani na batohy v této barvě. Proto stále najdeme kolekce, kde tato barva je aktuální. Pokud nemáte batoh v této barvě, tak si ho určitě pořiďte. Krásně ukáže při módních vysokých teniskách v bílé barvě. Taková barva bude působit na vašich zádech jako klenot. Ukážete, že vás baví móda kontrastů a že se umíte s outfity hrát.

Burgundy barva je smyslnou barvou, nese v sobě podobně jako červená prvky vášně, elegance. Z černé barvy si ukradla schopnost tvarovat postavu podle našich představ. Z bílé barvy ukradla možnost snadné kombinace téměř ke všemu. A protože je to i sestra fialové, tak se stává velmi oblíbená nejen u žen, ale už se setkáváme stále více i u pánské kolekci. Pokud z této barvy ještě nic nevlastníte, tak je nejvyšší čas si něco pořídit.