Chcete si vyrazit na romantický víkend? Máme pro vás tip!

0
2003

V dnešní době plné stresu si každý z vás musí čas od času vyrazit na relaxační pobyt. Pokud tedy s partnerem chcete zažít nezapomenutelný romantický pobyt v blízkosti krásného hradu Karlštejn, pak pokračujte ve čtení. Nebude se jednat o klasické wellness nebo masáže, ale o aktivní odpočinek s romantickým nádechem, při kterém si užijete plno chvil překypujících láskou.

Kde se ubytovat?

Ubytovat byste se rozhodně měli v hotelu Mlýn Karlštejn, který se nachází několik set metrů od světoznámého hradu na břehu řeky Berounky. V okolí naleznete Chráněnou krajinnou oblast Český kras, a tudíž zde budete moci obdivovat nedotknutou přírodu. K dispozici vám jsou nádherně vybavené hotelové pokoje, rybí restaurace s terasou, ale i relaxační centrum nebo parkoviště přímo u hotelu. V areálu naleznete i velký ostrůvek s altánem vybízející k romantickým večerům pod hvězdami.

Jaké vybavení je v pokojích?

Ubytování v hotelu Karlštejn je možné hned v několika pokojích. Pro účely odpočinkového pobytu se ovšem nejvíce hodí Exekutivní pokoj, který je nově osazený dubovou podlahou, klimatizací a velice moderní koupenou. Z oken budete mít výhled na řeku Berounku nebo do krásné zahrady. Jedinečným způsobem se zde skloubí moderní přístroje s klasickým designem, v němž si budete připadat jako na zámku.

Co všechno zde mohu podniknout?

V Českém krasu však určitě nebudete trávit dny ležením na pokoji. Můžete si například udělat výlet na hrad Karlštejn, kde nasajete obrovskou porci historické atmosféry, ale dozvíte se také mnoho zajímavostí z našich pestrých dějin. Určitě si při návštěvě tohoto místa vybavíte i scény z muzikálu Noc na Karlštejně. Ostatně nikdo vám nebude bránit v zazpívání filmových písní.

Nenechte se pohltit starostmi a vyrazte se svým partnerem do romantického hotelu Mlýn u Karlštejna. Z této návštěvy si odnesete více než řadu příjemných vzpomínek.