Hned čtyři vlastnosti pro ještě lepší výsledek praní…

0
1857

Patříte k ženám, které si přejí dosáhnout perfektního výsledku praní, ale zároveň nemají času nazbyt? Pak právě pro vás máme zajímavý tip – prací kapsle Persil Discs 4in1 s Deep Clean technologií. Ty nejenže v sobě kombinují hned čtyři klíčové vlastnosti pro skvělý výsledek – spolehlivě odstraní i odolné skvrny, prádlo rozzáří, zajistí dlouhotrvající svěžest a zároveň pečují o textilní vlákna, ale navíc vynikají ještě snadným dávkováním. Zapomeňte na složité počítání a přesýpání prášku tam a zpět. Jednoduše vložte jednu kapsli přímo do bubnu pračky, přidejte prádlo a začněte prát.

Persil Discs 4in1 se prodávají v plastových boxech s dětskou pojistkou a s papírovou odnímatelnou etiketou. Obě části obalu jsou recyklovatelné, stačí je vhodit do tříděného odpadu. 

Persil Discs 4in1 jsou k dispozici ve dvou provedeních: Universal pro bílé a stálobarevné prádlo a Color pro prádlo barevné. Vybírat můžete z několika velikostí balení, to nejmenší obsahuje 11 pracích kapslí s doporučenou cenou 119 Kč.