Byty ve Vilaparku Klamovka jdou do prodeje

0
675

Toužíte po krásném a moderním bydlení v Praze? Pak určitě sledujte aktuální developerské projekty. V prodeji jsou nyní například nové byty Praha 5 z projektu Vilapark Klamovka. Splňují veškeré požadavky na moderní bydlení, pravděpodobně si vyberete i vy.

Novostavby Praha 5 ve Vilaparku Klamovka jsou dílem společnosti Metrostav Development. Jedná se o opravdu atraktivní projekt v oblasti Praha Smíchov. Lokalita je skvělá také pro investice do nemovitosti.

Jedinečný výhled na Prahu u bývalého zámeckého parku

Klamovka je bývalý zámecký park, což samo o sobě zajišťuje, že tyhle byty Smíchov jsou opravdu blízko přírody. Na to se ostatně projekt soustředí. Sám developer o něm tvrdí, že je skvělý pro lidi, kteří chtějí žít v přírodě, ale zůstat ve městě.

Zelený park Klamovka i krásný výhled na Prahu vás určitě potěší. Na druhou stranu se za pár minut dostanete na smíchovský Anděl. V blízkosti jsou restaurace, obchody i kulturní vyžití. Prostě všechno, co k životu potřebujete.

Od 1+kk až po 5+kk

Klamovka byty nabízí opravdu pro každého. Zdejší novostavby Praha 5 nabídnou malá studia 1+kk, ale i velké 5+kk penthousy. Nových bytů k dispozici bylo na počátku k dispozici 117. Nyní už jsou některé prodané, stále ale je z čeho vybírat. Přesný seznam volných bytových jednotek i s ceníkem najdete na webu projektu Vilaparkklamovka.cz. Byty budou připravené k nastěhování začátkem roku 2024, developer vám ale už nyní rád představí lokalitu i interiérové uspořádání.

Řešení všech jednotek navrhovali zkušení designéři, funkční bydlení má osobitý charakter. Není však problém cokoliv změnit a upravit. Bydlení by vám mělo dělat radost.

Na webu Metrostavdevelopment.cz se můžete podívat i na další projekty rezidenčního bydlení v Praze. Zajímavých lokalit je spousta.