Bezdotykový teploměr se hodí nejen do lékařských ordinací

0
1557

Měření teploty bez zbytečného stresu a dlouhého čekání, což bezesporu ocení rodiče i děti. Žádná toxická rtuť, jen moderní elektronika, se kterou jde všechno snáz a podstatně rychleji. Proč si potom nezjednodušit život? O tom, jestli mají děti opravdu horečku nebo jde jen o vaše zdání, se dozvíte ve zlomku vteřiny. A v neposlední řadě, tento teploměr můžete využít i pro měření teploty různých povrchů. 

Domácí pomocník nejen pro podzimní plískanice

Během podzimu je nachlazení poměrně časté a k němu se přidává i zvýšená teplota. Jak zjistit, jestli už máme horečku? A jak si ověřit, jestli je teplota těla 37 nebo 38,5 stupňů Celsia? Pomůže nám s tím bezdotykový teploměr, zařízení, které neobsahuje žádnou rtuť a pro svůj chod vyžaduje jen pár tužkových baterií. Obejdete se tak bez nabíjení akumulátoru, naměřené hodnoty s přesností na 0,1 stupně Celsia znamenají jednoznačnou odpověď. A světlo v pokoji může zůstat zhasnuté, protože LCD displej má podsvícení a nemusíte tak nikoho budit. Zvláště pokud děti spí a chcete je nechat dál odpočívat, ať se s onemocněním vyrovnají co možná nejdříve. Navíc, když se v noci zbytečně probudí, mohou být velmi nevrlé. 

Nabízí se i praktické využití v domácnosti

Změřit teplotu dětské výživy nebo vodní lázně. Stačí jen zařízení přepnout na měření povrchů a stisknout tlačítko, obratem se dozvíte odpověď. Teploměr na čelo je tedy víceúčelový a v domácnosti se hodí nejen tehdy, když máte podezření na horečku. Zařízení, které naprosto běžně využívají velké firmy nebo lékařské ordinace, má přeci výbornou reputaci. Je malé, lehké a příjemně se drží, takže teplotu dětem zvládne změřit i starší sourozenec. Díky tomu, že spodní hranice měření je 32 stupňů Celsia, lze snadno ověřit i případné podchlazení. Podívejte se na aktuální nabídku na cel-tec.cz!