5 tipů na zvětšení poprsí aneb mějte dokonalý hrudník

0
1498

Každá žena to ví – velké poprsí prostě upoutá pozornost každého chlapa, ať už tvrdí, že se mu velká prsa líbí, nebo ne. A která žena by nechtěla, aby se na ni muž se zájmem na ulici podíval?

Mužům záleží na tom, jakou mají velikost své chlouby, a často kvůli tomu užívají různé doplňky stravy a prášky na zvětšení penisu. Podobně, ženám záleží na velikosti jejich poprsí. Jaké jsou možnosti jejich zvětšení?

Cvičení

Pravidelné cvičení prsních svalů dokáže opticky zvětšit vaše prsa. A to proto, že prsní svaly jsou umístěny přímo pod prsní tkání – takže budování svalové hmoty přidá samozřejmě i objem na hrudi. Nemůžete ale čekat nějaké super výsledky hned. Stejně jako u ostatního cvičení si musíte počkat, než na sobě začnete vidět výsledky. A tohle je bohužel kámen úrazu, protože většina z nás nevydrží tak dlouho čekat bez viditelné změny – a toto snažení vzdá.

Nejlepším cvikem pro zvětšení poprsí je zvedání činek. Pokud nemáte činky, můžete klidně použít i třeba PET lahve s vodou či cokoli jiného, co najdete doma.

 1. Lehněte si na zem a pokrčte nohy.
 2. Držte činku v každé ruce a zvedněte ruce tak, aby byly v jedné rovině s vašimi rameny, lokty držte ohnuté.
 3. Pomalu narovnejte ruce a natáhněte se před sebe. Ruce můžete střídat, nebo je natahovat zároveň.
 4. Lokty držte při těle a pohyb provádějte pomalý a kontrolovaný.
 5. Proveďte tři sady po 12.

Doplňky stravy a krémy pro větší poprsí

Určitě jste si již všimly všemožných reklam na internetu, v časopisech či jiných médiích. Doplňky stravy na zvětšení prsou fungují na základě toho, že látky v nich obsaženy budou reagovat s tělem tím způsobem, který způsobí zvětšení prsní tkáně. Tyto tablety na trvalé zvětšení poprsí jsou zcela na přírodní bázi s přidanými fytoestrogeny.

 • Spolehlivě hydratují a vypínají pokožku prsou.
 • Tato výživa prsní tkáně vede mimo jiné i ke zpevnění poprsí.
 • Ženy se shodují, že při užívání těchto doplňků stravy se jejich poprsí zvětšilo i o dvě čísla.

Nicméně hodně také záleží na životosprávě dané ženy. Před užívání jakéhokoli doplňku stravy se tedy raději nejdříve poraďte se svým lékařem.

Vsaďte na bylinky

Bylinky jsou nejenom všelék, ale také mají skvělý účinek, a tím je zvětšení poprsí. Které bylinky jsou pro tento účel nejlepší?

Semena pískavice

Pískavice řecká obsahuje vysoké množství fyto (rostlinného) estrogenu a diosgeninu. Ty podporují hormon prolaktin, který je spojen s růstem prsou.

 1. Z těchto semen je vhodné vyrobit si pastu a potírat si s ní prsa.
 2. Rozdrolte semena do olivového nebo hořčičného oleje, a tím si prsa masírujte.

Semínka fenyklu

I tak známá bylinka jako fenykl, z níž si často připravujeme čaj, dokáže ovlivnit velikost našich prsou. Jak fenykl užívat?

 1. Fenykl jednoduše žvýkejte.
 2. Rozdrťte sušený fenykl a tento prášek přidejte do jídla.
 3. Rozdrťte tato semínka v jakémkoli základním oleji a použijte jej k masáži.

Pozor! Při nadměrném užívání může fenykl narušit nervový systém. Dbejte tedy na to, kolik byliny spotřebujete.

Potraviny pro zvětšení prsou

Dokonce i to, co jíte, může ovlivnit velikost vašich prsou. Nevěříte? Zde jsou potraviny, které byste měla zařadit do svého jídelníčku, pokud toužíte po plnějším poprsí:

 1. Sójové mléko a sójové boby – Sójové mléko je bohaté na bílkoviny. Vysoký obsah isoflavonů napodobuje estrogen, a tím skutečně pomáhá zvětšit velikost prsou. Sójové mléko se získává ze sójových bobů.
 2. Fazole – Fazole jsou stejně účinné pro udržení zdravé hladiny estrogenu v těle jako sója. Určitě je zařaďte do svého jídelníčku, ale je třeba kontrolovat jejich množství.
 3.  Papája –Papája s mlékem může být opravdu přínosem pro zvětšení velikosti prsou. Ale pozor, není to jídlo vhodné pro těhotné ženy! I v případě papáji si ale dejte pozor na míru konzumace, jelikož při jejím nadbytečném příjmu vám mohou hrozit průjmy.
 4. Saw Palmetto aneb Serenoa plazivá – Je považována za bylinu regulující hormony pro muže i pro ženy. Má úžasné vlastnosti pro zvětšení prsou. Snadno se užívá ve formě doplňků stravy.

Využití vlastního tuku k zvětšení prsou aneb fat grafting

A nakonec ta nejrychlejší metoda, kterou známe úplně všechny. I když trochu inovativní. Pokud jste propadla trendu zvanému plastická chirurgie, jistě víte, o čem bude řeč. Fat grafting jsou vlastně dvě plastické operace v jednom. Jako první krok vám bude provedena liposukce v problémových partiích, tento odsátý tuk bude sterilně zpracován, a následně injekčně vpraven do podkožní vrstvy vašeho poprsí. To je skvělá volba pro ženy, které chtějí mít větší prsa, ale nechtějí implantáty. Tahle metoda je totiž mnohem méně invazivní.

Máte nějaké jiné zaručené tipy na zvětšení poprsí?