Žižkovské divadlo Járy Cimrmana pobaví i ty nejnáročnější diváky

0
80

Ať už patříte k milovníkům divadelních prken, nebo vám jsou naopak „na sto honů“ vzdálené, ale chcete udělat radost své drahé polovičce, a tak se zde chystáte, každý najde představení, které se mu bude líbit. Večerní program Praha je totiž pestrý a v různých ohledech velmi zábavný. Záleží jen na stylu, který chcete „ochutnat“.

Kvalitní divadlo, to je Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Ať už si chcete užít pořádné drama, komedii nebo představení plné zvratů a překvapení, divadlo Praha nabízí bohatou paletu představení, mezi nimiž najdete, co hledáte. Hned 4. března 2023 v 19 hodin můžete zažít premiéru představení „Na krysaře“. 65 minut se vám bude věnovat Karolína Půčková a Josef Horák, kteří představí volnou variaci na téma inspirovaná Viktorem Dykem, Františkem Halasem i stavem našeho světa v čase pandemie a války. Cizinec s píšťalkou, proč jde právě sem a o koho se jedná? Bude mít krásná Agnes sílu probudit cit v jeho srdci, jež je značně unaveno? Mají lidé s příliš krátkou pamětí naději? Kde se berou krysy?

20. 3. 2023 se můžete přijít podívat na představení „Fantastická žena“, které trvá 120 minut. Právě uplynula její 100. repríza, komedie diváky vždy velmi baví. Jedná se o současnou komedii úspěšného kanadského autora. Zápletka je v seznamu vlastností, jež by měla mít ideální partnerka. Příběh pojednává o dvou kamarádech středního věku, kterým životy zamotá tajuplná seznamka a přímo fantastická žena, jež se jim z ničeho nic objeví v bytě. Může to spolu souviset? A jak? Nechte se překvapit. A pozor na to, co si přejte. Hrají Diana Šoltýsová / Patricie Pagáčová, Ondřej Volejník / Václav Krátký a Jarmil Škrvna / Adrian Jastraban.

To je jen mini ochutnávka. V představeních najdete i velikány, jako Zdeněk Svěrák, Jan Hraběta, Miroslav Táborský, Petr Brukner, Marek Šimon, Miloň Čepelka…

Užijte si dosyta divadlo na adrese Štítného 5, Praha 3. Žižkovské divadlo Járy Cimrmana má rozhodně co nabídnout i těm nejnáročnějším. Více informací najdete na zdjc.cz.