Zdravě s pekařstvím PAUL

0
3013

Určitě už jste si někdy říkali, že je čas začít žít trochu zdravěji. Někdo se rozhodl mít během dne víc pohybu, jiný zase lépe jíst.
Právě nadšence zdravého stravování teď určitě potěší zimní nabídka v pekařství PAUL.

Právě ve francouzském pekařství se rozhodli pomoci vám s vaším předsevzetím a svoji nabídku pro zimní měsíce rozšířili zdravé pochoutky. Velkým plus je určitě i to, že je vhodná pro vegetariány a dokonce i vegany. V nově nabízeném menu totiž nenajdete ani stopu po živočišných produktech. Navíc obsahuje mnoho zeleniny, která je pro zdravý životní styl stěžejní ingrediencí.

První novinkou je lehký salát z černé čočky. Společně s grilovanou nakládanou paprikou, baby špenátem, cizrnou a jemnou zálivkou tvoří skvělou a netradiční chuť. Zasytí vás a nabije tolik kýženou energií, která je v mrazivých dnech nezbytná. Pokud nemáte v těchto dnech chuť na salát, určitě neodoláte lahodnému sendviči. Křupavá bageta ukrývá grilovanou nakládanou papriku, pečenou mrkev, špenát, pesto společně s vysoce kvalitním olivovým olejem.  Díky nové nabídce se určitě nemusíte bát o svoji linii. Tak určitě zaskočte do francouzského ráje na něco dobrého a nechte se unést netradiční chutí.

To vše a mnohem více naleznete na stránkách www.paul-cz.com.