Webkamery v Krkonoších – poznejte naše hory i z druhého konce republiky

0
633

Nemáte čas vyrazit na výlet? Netušíte, kam se vydat na dovolenou v zimě? Můžete rekognoskovat terén skrz webkamery. Díky nim můžete poznat například krásy Krkonoš.

Webkamery Krkonoše – krásné záběry

Je to uklidňující. Proto záběry na noční město promítají televizní stanice v přestávce ve vysílání. Můžete si onu scenérii pustit i na počítači. Například webkamery Krkonoše nabízí záběry jako z pohádky z mnoha rozličných míst těchto hor. Nabízí se půvaby přírody i měst. Zejména nyní, kdy je vše popráškované sněhem, působí vše doslova magicky. Co takhle oblíbená klasika Špindlerův Mlýn? Podívejte se přímo na centrum tohoto nejpopulárnějšího horského střediska. I v noci to zde žije, v kulise světel, které umocňují třpyt sněhu, vás bude „český Aspen“ bavit, i když jej budete prozatím pozorovat skrze webkamery.

Webkamera Krkonoše zobrazí vše

Stejný půvab má i Pec pod Sněžkou, další centrum zimních radovánek. Například okolí Hotelu Horizont nabízí kouzelný pohled na údolí, ve kterém se Pec pod Sněžkou nachází, protože právě tento hotel je nejvyšší budovou v obci. Tato stavba je dominantou celé obce již přes půl století, stojí zde od roku 1971. Hotel má 18 pater a měří přes 50 metrů. Stavba se sice pravidelně umisťuje na předních místech v anketách o nejošklivější stavbu Královehradeckého kraje, ovšem její význam je neoddiskutovatelný. Samotná Pec pod Sněžkou je pak centrem cestovního ruchu Královehradeckého kraje. Není divu, jak již název napovídá, nachází se v blízkosti nejvyšší hory u nás. Lidé toto místo milují, protože si zde dobře zalyžují i si užijí pestré túry. Vy se zatím můžete kochat virtuálně, podívejte se na stránky WebKamera.cz, kde najdete nejen mnoho pohledů na místa v Krkonoších, poznáte tak i jiné krásy naší země.