Vila v Praze, to rozhodně nemusí být jen sen!

0
4468

Žít v našem hlavním městě – a rovnou ve vilové čtvrti. Že je to něco, co se nikdy nesplní? Tak uvažovat rozhodně nemusíte, protože šance tu rozhodně je! Přitom určitě nejde o vilu jako z období První republiky. Ta by dnes vyžadovala spoustu úprav a určitě nemohla vyhovět moderním standardům na bydlení. Dnešní vily vypadají trochu jinak, ale stále se nesou ve znamení nejvyššího dostupného luxusu, stejně jako přes takřka sto lety.

Chuchle nabídne vše, co potřebujete k životu

Blízko jsou vlaková stanice i Vltava, Smíchovské nádraží je také dobře dostupné. Když k tomu připočteme ještě Přírodní park Radotínsko-Chuchelský ráj, jenž přímo láká k delším vycházkám, dostaneme místo, odkud je Praha jen malý kousek, ale které neztratilo důležitý kontakt s přírodou a rozhodně nestojí v pásech betonu bez zeleně. Prostorná terasa a vlastní garážové stání, žádný problém!

Mateřská škola, pošta, ale třeba i pár restauračních zařízení. Zkrátka, tenhle region má výbornou občanskou vybavenost. Vila Praha tak rozhodně neznamená, že budete někde na periferii a do každého centra pojedete hodinu autem. Na druhé straně Vltavy je také skvělé zázemí, dostanete se sem před Barrandovský most.

Ideální příležitost, co poslouží i dětem

Pohlížejte na podobnou věc z více úhlů. Půjde nejen o bydlení pro vás, ale i pro vaše potomky, protože vila je tu klidně pro několik generací dopředu. Jde o bydlení, kde si vše řídíte sami a nemusíte se spoléhat na rozhodnutí bytového družstva. Skvělý výhled na Prahu a nádherná zahrada, stejně jako moderní francouzská okna. Užívejte si nerušené chvíle pohody, které po návratu z práce rozhodně přijdou vhod. A nezapomeňte, při dnešní bytové otázce může jednou tohle bydlení mít váš syn nebo vnučka. Tak skvělá investice do života nepřichází ke každému jen tak, formou dědictví. Praha 5 je rozhodně zajímavým místem pro život.