Svatební fotograf se postaral o naprosto nádherné fotografie z naší svatby na zámku

0
3113

Svatební fotograf,, který byl kromě jiného velmi pozorný, milý a naprosto všem vycházel po celý svatební den vstříc se nám postaral o řadu velmi krásných a autentických snímků z naší krásné svatba, kterou jsme s manželem měli na zámku Loučeň, který mi okamžitě přirostl k srdci. Tento malebný zámek, který leží 20 km jihovýchodně od Mladé Boleslavi je naprosto impozantním místem nejen pro svatební den. Náš fotograf toto místo rovněž miluje ze všech míst nejvíce, a to zejména díky romantickým scenériím, které se nacházejí v překrásném anglickém parku. Na tomto jediném zámku u nás se navíc může konat nejen samotný obřad, ale také hostina. Rovněž je k dispozici ubytování pro hosty i novomanžele. 

Svatební fotograf Přerov byl naprosto profesionální

Svatební fotograf Přerov. Zcela profesionální fotograf, který věděl, co dělá. Přesně takový byl náš pan fotograf, který zachycoval na svůj fotoaparát naprosto všechny důležité momenty. Z jeho fotoaparátu se doslova kouřilo, jak řekl můj manžel. Pan fotograf byl velmi akční, byl zapálený, běhal neustále za námi za hosty, nasazoval často i svůj krk, a to právě kvůli tomu, aby nám pořídil, co možná nejvíce originální a dokonalou svatební fotografii. Z jeho výsledného focení jsem byla naprosto unešená. Fotografie jsou plné emocí a krásných a vřelých gest, která tento den provázela. 

Svatební fotograf Prostějov a oblíbený zámek Konice

Svatební fotograf Prostějovbyl s naší rodinou také na oblíbeném zámku Konice, kde měla svojí cínovou svatbu má maminka. Svatbu po deseti letech si přála mít na stejném místě, a tak zámek Konice, který se nachází nedaleko Prostějova byl po deseti letech plný stejných svatebčanů jako tenkrát. Hlavní roli nevěsty si maminka užila i po krásných deseti letech svatby a neuvěřitelně jí to slušelo. Tatínkovi rozhodně také, ovšem maminka byla jasnou královnou pro tento den.