Aplikace pro školky: Elektronický systém vám usnadní práci

0
1395

Informační systém nabízí pro všechny školky zjednodušení administrativy. Ušetří vám spoustu starostí, díky praktickým funkcím totiž zvládne spoustu věcí za vás. Vyzkoušejte aplikaci a poznejte její výhody.

Správa mateřské školy

Správa mateřské školky nemusí být obtěžující záležitostí se spoustou papírování. Díky praktické aplikaci budete mít vše přehledně na jednom místě v elektronické podobě. Aplikace je plně v souladu s požadavky MŠMT na digitalizaci škol. Její ovládání je velmi snadné a nevyžaduje speciální školení. Funkce si můžete vyzkoušet online, zdarma a bez omezení. Nebo využijte osobní prezentaci, při které vám obchodní reprezentanti vše předvedou a odpoví na všechny vaše dotazy.

Informační systém pro mateřské školy

Hlavním úkolem aplikace pro školky je zjednodušit administrativu. Systém zvládne automaticky vypočítat školné a stravné podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu doručí rodičům rovnou do jejich profilu. Již žádné fakturování a spousta e-mailů. Aplikace také zpracuje exporty dat pro MŠMT – matrika, informace o zdravotních potřebách dítěte, pokladna a mnohem více. Vše zpracováno přesně tak, jak potřebujete. Bez starostí s výkaznictvím. Informační systém pro mateřské školy je skvělým pomocníkem.

Elektronická docházka

Aplikace vám pomůže také při každodenní práci, například elektronická docházka je jednou z funkcí. Budete mít přehled o počtu dětí na daný den. Rodičům online prostředí umožňuje včasné omlouvání dětí. MáŠkolka spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo. Komunikace s rodiči je tak rychlá a efektivní. Aplikace zpřístupní rodičům informace z nástěnky elektronicky, včetně fotogalerií a informací o aktivitách dětí.

Informační systém vám usnadní nejen každodenní administrativu. Oblibu si získá také mezi rodiči díky řadě skvělých funkcí.