Mořská sůl je v naší domácnosti nepostradatelná

0
5278

Mořská sůlje v naší domácnosti opravdu velmi nepostradatelná. Sůl, kterou jsem si nedávno pořídila je z Belgie a je označování jako takzvaná bio sůl. Jsou na ní kladeny opravdu velmi vysoké nároky a díky tomu je možné tuto bezvadnou sůl využívat nejen v domácnosti k šetrnému ošetřování domácích přístrojů, ale také v kuchyni či ve venkovních bazénech. Tato sůl je navíc zdrojem velmi kvalitní soli pro bazény, které mají takzvanou solonizační jednotku. Samozřejmě je ovšem možné tuto sůl používat také v klasických zahradních bazénech. 

Sůl do bazénu je potřeba 

Sůl do bazénuje zapotřebí mít neustále při sobě. Tuto sůl využíváme k čištění bazénu, který má instalovanou solonizační jednotku. Rovněž je tato sůl čištěna na krásných 220 stupňů Celsia díky čemuž je tak zbavena naprosto veškerých nežádoucích příměsí, které se následně rozpustí ve vodě a společně se solí zkrystalizují. Sůl do bazénu objednávám rovněž mé mamince, která má na své zahradě také malý bazének, který je potřeba pravidelně čistit, a to nejen z toho důvodu, že se v něm často koupají naše děti, ale také z toho důvodu, aby bylo koupání v bazénu příjemné a neškodilo našemu zdraví. 

Tabletová sůl pro bezporuchový chod domácích přístrojů

Tabletová sůlse v naší domácnosti rozhodně uživí. K tomu, aby mí pomocníci v podobě domácích přístrojů mohli, bez větších problémů fungovat potřebují pravidelně čistit tabletovou solí. Ta změkčuje vodu a prodlužuje životnost všech možných domácích pomocníků. Solné tablety navíc splňují velmi přísné normy a díky tomu zajišťují bezporuchový chod domácích spotřebičů na opravdu dlouhá léta. Například má myčka na nádobí dlouhou dobu prahla po soli a začala být velmi poruchová. Než jsem přišla na důvod jejího malého výkonu a problémů, stálo mě to spoustu času i peněz. Nyní již vím, že jí chyběla pouze sůl, která by byla kvalitní a spolehlivá.