Soukromá školka a jesle Beránek s mnoha benefity

0
195

Hledáte školku, která splní veškeré Vaše představy, co se týká výchovy a vývoje vašich dětí? Soukromá školka a jesle Beránek, nacházející se v Brně, kromě výše zmíněného nabízí ještě mnoho benefitů navíc.

Vyučujeme hravou formou

Pro děti je důležité, aby je pobyt ve školce bavil a nestresoval. Nabízíme proto služby, které jsou vedené kvalifikovanými a zkušenými pedagogy s individuálním přístupem ke každému dítěti. Pracujeme s moderním vybavením a díky tematickým programům, které připravujeme nové pro každý měsíc, připravujeme děti pro vstup do života hravou formou.

Ve školce se snažíme o podporu zdravého rozvoje osobnosti dětí, vedeme je k samostatnosti, odpovědnosti, učíme je k respektu k ostatním a také ke spolupráci. Pomáháme jim získávat a osvojovat si zdravé návyky, znalosti a dovednosti.

Kromě toho, že do naší soukromé školky můžete umístit předškolní děti ve věku od 3 let, přijímáme také kojence od 6 měsíců a malá batolátka do jeslí Beránek.

O děti se s umístěním do jeslí nemusíte v žádném případě obávat. Kromě toho, že personál pečlivě vybíráme, disponujeme také týmem zdravotníků, kteří se jim v případě potřeby s láskou věnují.

Aktivity, kterých si děti užívají

Ve školce Baránek se děti vyžívají v kroužcích, díky kterým se učí výtvarné výchově a keramice, plavání, lyžování nebo tenisu, józe a dalším pohybovým aktivitám.

Dále je možné učit děti angličtině, kde si děti osvojí nejen základní anglická slovíčka a fráze, ale také přirozený zájem o cizí jazyk, díky čemuž mu ve vyšším věku půjde studium o něco snáz.

V neposlední řadě pečujeme o zdraví a podporu imunitního systému dětí. Kromě toho, že jim podáváme kvalitní, vyváženou a na potřebné živiny bohatou stravu, v průběhu podzimu a zimy je bereme do dětského koutku, který je zřízen v prostorách solné jeskyně. Pobyt v ní napomáhá bojovat proti respiračním onemocněním.

Neváhejte a navštivte internetové stránky Soukromé školky a jeslí Beránek, kde se dočtete další důležité informace.