Škola v přírodě aneb kde se s dětmi ubytovat?

0
1837

Počasí se v posledních několika dnech naštěstí umoudřilo, sluneční paprsky a teplá letní rána přímo vybízejí k tomu strávit nějaký čas v přírodě. Pokud jste ještě nezačali s plánováním letošní školy v přírodě, pak byste si měli pospíšit, protože míst v lukrativních a příjemných hotelech rychle ubývá. Pečlivě naplánovaný pobyt v přírodě je pro děti nezapomenutelným zážitkem, který ovšem stojí a padá na kvalitním ubytování.

Proč se vydat na Benecko?

Při plánování školy v přírodě byste si nejprve měli ujasnit lokalitu, kam se s dětmi vydáte. Určitě není dobré vydávat se do příliš odlehlých míst, kde by děti úplně ztratily kontakt s realitou. To však neznamená, že se nemůžete ubytovat v nádherném horském hotelu na Benecku. Ubytování pro školy v přírodě je zde poskytováno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a toaletou. Děti tak budou mít při pobytu dostatečné soukromí, a navíc se nemusíte obávat, že by se jim při cestě na společné sprchy nebo toalety něco stalo.

Bude se dětem v hotelu líbit?

Přívětivost hotelové obsluhy je nedílnou součástí školy v přírodě. Ubytování v hotelu na Benecku je přizpůsobeno nejenom rodinám s malými dětmi, ale také účastníkům školy v přírodě. Veškerý personál se snaží o vytvoření příjemné rodinné atmosféry, aby si i nejmenší děti připadaly jako doma. Prostory hotelu jsou mimo jiné uzpůsobeny k nejrůznějším zábavním a sportovním aktivitám za slunečného i deštivého počasí.

Co v okolí hotelu podniknout?

Škola v přírodě samozřejmě není pouze o ubytování, ale také o sportovních aktivitách. K tomu je ProFamily Hotel TOP Benecko speciálně uzpůsobený, neboť se nachází v malebné krkonošské přírodě. Nedaleko budovy hotelu se nachází les, několik cyklostezek, a dokonce běžecké trasy. Díky přítomnosti sjezdovek v areálu Benecka je hotel vhodný i pro zimní pobyty nebo lyžařský výcvik.

Hotel na Benecku poskytuje perfektní ubytování všem účastníkům školy v přírodě. Zalíbení zde určitě najde i školka v přírodě.