Proč kožené kabelky?

0
2101

Kabelky jsou pro nás ženy jednou z nejpoužívanějších věcí, které nám slouží jako doplněk, ale také úschovna věcí. Díky nim se cítíme pohodlně a bezpečně. Určitě každá z nás má ve svém šatníku alespoň pár kabelek, které velmi často a ráda nosí. Jak víme, umělé kabelky nejsou až tak dobré. Kvůli umělé kůži se nám stává, že kabelka se po čase opotřebuje a začne praskat a trhat se. Barva se opotřebuje a po půl roce můžeme kupovat opět novou, neboť kabelky jsou klenot a žádná z nás se nerada pyšní opotřebovanou kabelkou. Proto pokud si sečteme časté nakupování za tyto umělé kabelky, tak zjistíme, že v podstatě jsme mohli mít za takový peníz i kožené. A v této době jak můžeme vědět, dokážeme koupit koženou kabelku ve stejné ceně jako umělou. Někdy určitě neumíme rozeznat koženou nad umělou, ale po čase to určitě každý z nás zjistí. Dnes si ukážeme jaké krásné kožené kabelky na Vás čekají a proč právě oni by měli být ve vašem šatníku.

1 tip

Ženy kabelky považují za takzvaný klenot a šperk ve svým outfitu. A proto je třeba hlavně i vybírat stylové kabelky, aby nebyly moc kýčové tím myslíme prečačkané. Jako první Vám předvedeme moderní kousek, který si zamilujete kvůli její designu a jednoduchosti. Tato krásná hnědá kožená kabelka Linda  je vyrobena z pravé vroubkované kůže, která opravdu vypadá luxusně. Má hlavní komoru do které se vejde formát A4. Čili tuto kabelku můžete nosit klidně do práce.

2 tip

Jedinečnost kabelky je velmi důležitá, protože každá z nás miluje jedinečnost . Jako ukázku jsme pro vás zvolili luxusní koženú kabelku v hnědé barvě, která má jedinečný vroubkovaný vzhled s kombinací broušené kůže a na konec tuto krásku zdobí ozdobný tenký pásek. Musíme uznat, že tento typ je opravdu jiný než ostatní a proto byste si měli pořídit i vy takový kousek do své skříně.

3 tip

Batohy většinou nosili studenti, ale nyní se určitě setkáme s tím, že je mají i osoby které chodí do práce. Je to takzvaný moderní kousek, který je praktický a díky němu máme volné ruce. Jako ukázku jsme si zvolili kožený Italský batoh dva v jednom. To znamená, že tento batoh můžeme nosit na rameni, ale i jako kabelku. Musíte samy uznat, že to je opravdu moderní kousek, který se dokonce hodí i ke kalhotám a saku.

4 tip

Crossbody dámské kabelky jsou pro nás asi tím nejlepším kouskem a nosíme je do města, práce, na kávičku, ale i na večerní párty. Tyto malé krásky jsou velmi praktické a pohodlné na nošení. Vejdeme do ní potřebné věci a to peněženku, mobil, klíče a menší voňavku. Pro nás je nejlepší volbou při nakupování. Díky ní máme volně ruce a můžeme se přehrabovat ve věcech.

Tyto kabelky určitě budete využívat na delší dobu a proto třeba volit kožené, aby Vám vydržely a nevypadaly po čase ošarpané.