Podpořte svou imunitu díky až 50% slevám u Dr. Max

0
67

Každý o ní někdy slyšel, ale ne každý na ní umí vyzrát. Imunita je mocná stráž našeho zdraví, která chrání naše tělo před nechtěnými hosty, jako jsou viry, bakterie a jimi způsobenými nemoci. Je to opravdový hrdina našeho těla, který nikdy neodpočívá a drží nás v životní kondici a ovlivňuje nás více, než jsme si ochotni přiznat. Naštěstí pro vás známe jeden obchod, který vám pomůže ji zlepšit a dopřát vám život plný energie.

Dr. Max je oblíbený řetězec lékáren v České republice, který nabízí široký sortiment zdravotnických produktů a léčiv. V rámci akcí a slev do Dr. Max mohou být k dispozici slevy na určité značky léků, speciálních léčiv, zdravotnické pomůcky a další produkty. A přesně ty pro vás máme! Pokud se vám zrovna nechce navštívit jeden z kamenných obchodů ve vašem okolí, pohodlně se usaďte a pojďte s námi objevit všechny výhody a slevy vyplývající z internetového nakupování.

Jaké slevové nabídky zde najdete?

Nejvyšších výhod dosáhnete jako člen Dr. Max, kdy máte možnost nakoupit za výhodné ceny léky nebo doplňky stravy. Členové věrnostního klubu mohou také využívat mobilní aplikaci, kde si mohou pohodlně naplánovat svůj nákup. K tomu všemu ještě získáte několikrát ročně individuální slevové kupóny, on-line konzultace s lékařem zdarma a poskytnutí slevy až o 50 % z doplatku na léky na recept.

Zajímavé akce u eshopu Dr.max jsou také výhodné balíčky produktů 3 za cenu 2. Tuto sekci doporučujeme pečlivě prohledat. Jako další má tento obchod ve výhodné nabídce Celaskon Červený pomeranč v 500mg balení, který posiluje imunitní systém a pokrývá zvýšenou potřebu vitamínu C v organismu ve stresových situacích. Při jeho koupi nyní ušetříte krásných 40 Kč. Dále můžete v nabídce najít Zinkorot 25Mg, který vám doplní do těla tolik potřebný Zinek. Zinkorot nyní pořídíte se slevou 80 Kč.

Pokud chcete ještě více ušetřit, využijte nabídku produktů ve výprodeji, které mohou dosáhnout neuvěřitelné slevy až -60 %. K tomu všemu lze využít dopravu zdarma při nákupu nad 999 Kč (Během února 2023 stačí jenom nad 250 Kč!) nebo ji mít po založení věrnostní kartičky a přihlášení na web zcela zdarma.

Pokud vám to pořád nestačí, máme tady pro vás další vhodné příležitosti k nákupu. V e-shopu můžete dále natrefit na akci 1+1 zdarma, při které ušetříte nemalé peníze. K některým produktům dostanete dokonce dárek zdarma. A to již stojí za zvážení, no ne?

Objednávka až k vašim nohám? U Dr.Max žádný problém!

Věřte nám. Až jednou nakupování léků přes internet vyzkoušíte, nebudete chtít měnit. Pro zákazníky z Prahy je tu dokonce výhoda doručení do 60 minut. Pokud ležíte doma s covidem nebo trpíte virózou jako náš bývalý prezident, rychlou donášku rozhodně oceníte.

V nákupu na stránkách Dr. Max a na konci objednávky v košíku vložte do příslušného políčka slevový kód. Nákup se vám rázně zlevní a vy ušetříte peníze, které můžete rázem investovat jiným směrem a nemusíte třeba tolik šetřit na jídle. Slevové kódy jsou sezónní a nemusí být vždy k dispozici.