Pojďme oslavit MDŽ s pekařstvím PAUL

0
1911

Historie tohoto svátku se vztahuje již k roku 1907, kdy ženy začaly prosazovat rovnost žen a mužů. Jejich hlavním cílem bylo, aby ženy měly volební právo. A to se jim za pár let opravdu podařilo. Bohužel i v 21. století stále neexistuje v některých zemích volební právo žen. 

Pojďme spolu s pekařstvím PAUL oslavit tento svátek, který je pro ženy na celém světě tak důležitý. Francouzské pekařství si připravilo několik limitovaných dezertů právě k této příležitosti. Jsou lahodné a mají růžovou barvu, jako symbol ženskosti. K výborné kávě si můžete dát jahodový nebo malinový dortík s lahodným krémem, nebo si dát společně srdce z křehkého lineckého těsta se spoustou malin. A pokud máte chuť na pořádnou dávku skvělého krému z mascarpone a pravé šlehačky s růžovým fondánem, tak pro u PAULa připravili Eclair, který je posypán křupavými kousky mrazem sušených jahod.

Na Instagramu můžete sdílet fotografii či video s naším dortíkem připraveným k této události. Společně s hashtagy #girlpower a #paul_czech_republic navíc můžete vyhrát i poukázku na dobroty z Pekařství PAUL – stačí, když se stanete followerem pekařství PAUL na instagramu, fotku označíte uvedenými hashtagy a získáte pro ni nejvíce hlasů. 

Tato akce startuje 4. března a bude trvat do 8. března. Aktuální informace o nabídce i otevřených pobočkách najdete na paul-cz.com