Pohřební ústav Beroun vám pomůže při úmrtí vašich blízkých

0
77

Umírání a smrt jsou nedílnou součástí našich životů. I proto většina z nás v průběhu života zažije nutnost postarat se o zajištění pohřbu někoho z rodiny či blízkých přátel. V tak nelehkých situacích je dobré mít na pomoc spolehlivou a empatickou pohřební službu.

Pohřební ústav Beroun s mnohaletou tradicí

Pro všechny zákazníky je v Berouně k dispozici již od roku 1995 rodinná firma Jaroslava Filecová – Pohřební ústav Beroun. V těžkých životních okamžicích se k lidem chovají všichni její pracovníci citlivě, empaticky, důstojně a v poklidu. Je dobré vědět, že nejste povinni sjednávat pohřeb u pohřební služby, která byla přivolána k odvozu zesnulého. Máte na výběr. Pohřební ústav Beroun je připraven splnit vaše požadavky, aby způsob rozloučení se zesnulým odpovídal jeho či vaším představám.

Služby spojené s úmrtím osoby

V nabídce Pohřebního ústavu Beroun, ale i Řevnice, Hořovice, Praha – Motol, najdete zajištění pohřebního obřadu, možný je i pohřeb bez obřadu, pohřeb do země, nebo církevní pohřeb. Když probíhá pohřeb s obřadem, firma připraví důstojné smuteční rozloučení v obřadní síni s možností církevního rozloučení za účasti kněze a následné zpopelnění v krematoriu.

Stejně tak je možné požadovat pohřeb do země, kdy zajistí uložení do hrobky nebo hrobu, včetně výkopu hrobu, zajištění kněze a živé hudby. Církevní pohřeb znamená zorganizování rozloučení v kostele nebo kapli za účasti kněze, zapůjčení katafalku, stojanů na věnce, příp. zajištění živé hudby, následnou kremaci nebo uleží do hrobu, hrobky.

V některých případech lidé poptávají pohřeb bez obřadu. Tehdy firma zajistí zpopelnění bez smutečního obřadu. Vše probíhá bez účasti veřejnosti.

Smuteční oznámení a jiné doplňkové služby

Pohřební ústav pro vás zajistí zmíněné pohřby do hrobu, hrobky nebo kremaci. Poptávat můžete i vytištění smutečního oznámení, rakve, hudbu, květinovou vazbu, řečníka nebo kněze, při úmrtí doma převoz do chladicího zařízení, podklady pro vydání úmrtního listu, rozptyl a vsyp na hřbitově v Berouně, prodej hřbitovních doplňků, např. sklípky na uložení uren do země, svítilny, lampičky, fotokeramiku, nejrůznější ozdobné urny, památeční skla…

Více informací najdete na pohrebniustav-beroun.cz.