Pro oslavu i skvělou reklamu: Promo stan vám v létě nesmí chybět

0
80

Pořádáte firemní party? Jezdíte po festivalech, kde propagujete svoji společnost, nebo máte své občerstvení? Navštěvujete veletrhy? Nebo potřebujete prostě jen zastřešení pro hosty na vaši soukromou garden party? Pak vám nemůže chybět stan, který poskytne zázemí a ochranu před sluncem i deštěm.

Stanový přístřešek pro každou příležitost

Promo stan má široké využití a je jedno, jestli si jej pořídíte za účelem svého podnikání, nebo si tento stanový přístřešek dáte na zahradu. Tyto konstrukce jsou skvělé v tom, že jsou maximálně mobilní. Mají ocelovou i hliníkovou konstrukci, jsou tedy velmi lehké. Navíc je rychle složíte i rozložíte, takže jsou i skladné. Nebudou vám nikde překážet, když je uložíte, a převezete je v pohodě i v osobním autě. Můžete si vybrat z více barev i rozměrů, navíc je lze postavit uvnitř i venku. Tyto stany mají povrchovou úpravu, nebude jim vadit déšť, neprostoupí jimi ani sluneční paprsky, které by umocnily případné okolní vedro. Pokud reprezentujete svoji firmu na veletrhu či festivalu, můžete si nechat i na míru potisknout stánek svými logy a budete mít promo vlastně zadarmo.

Jaký prodejní stánek si vybrat?

Reklamní stánek je bytelný, ať se jedná o menší rozměr či velkorysý prostor. Můžete si zvolit základní profi hexagonovou konstrukci, stejně tak se vám nabízí masivnější konstrukce, která se používá např. pro větší akce. I manipulace s objemnější konstrukcí je snadná. Prodejní stánek poskytne maximální ochranu i jisté soukromí. Boční plachty u větších typů se upínají zipy, takže se nemusíte obávat, že byste při prvních kapkách museli balit. Lze si pořídit i přepravní vak na kolečkách, který usnadní přepravu stanu. Během pár minut máte hotový promo prostor pro zákazníky i zázemí potenciálních klientů. Je to tak jednoduché, protože stan můžete postavit kamkoli. O stabilitu se postarají vodní zátěže, které upevníte na betonu i méně stabilní trávě. Hledáte přesně něco takového? Pak se podívejte na nabídku firmy Expodum.cz, kde je široká škála stanů. Na výběr máte z mnoha barev, rozměrů, vše vám navíc mohou upravit dle požadavků.