Podpořte svou podnikatelku

0
1288

Máte svůj oblíbený obchůdek či kadeřnictví a majitelkou je žena? Přihlaste ji do soutěže #CHOOSE WOMEN, kterou pořádá Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek (cmapm.cz). 

Cílem kampaně je, aby se více podpořily ženy podnikatelky, které většinou podnikají samy na sebe nebo zakládají menší firmy v místech svého bydliště. Toto podnikání na malých městech má velký význam, protože vytváří kvalitnější prostřední pro nás všechny. Bohužel doba pandemie ukázala, že právě tyto malé a střední podniky byly nejvíce zasaženy. Spolu jim můžeme pomoci tím, že budou více vidět. 

Vyfoťte podnikatelku nebo manažerku, jejíž práce si vážíte a zašlete ji na adresu office@cmapm.cz. Z fotky a vašeho doporučení vznikne post, který bude ČMAPM sdílet na sociálních sítích a který mohou sdílet i další. Prezidentka asociace Kateřina Haring dodává: „Pomáháme takto podnikatelkám, které jsou všude kolem nás – kavárnice, fyzioterapeutky, restauratérky, majitelky obchůdků, kadeřnice a mnohé další, jejichž služeb denně využíváme.“

V loňském roce kampaň zaznamenala velký úspěch. ČMAPM podpořila přes 50 žen a kampaň zaznamenala kolem 50tis zhlédnutí. Kampaň #ChooseWOMEN vznikla na půdě OSN. U nás ji minulý rok převzala ČMAPM, která se snaží kampaň rozšířit mezi širokou veřejnost a samozřejmě mezi ženy, které se toto téma týká.