Pečujte o své oblíbené módní kousky s prémiovými pracími prostředky

0
1410

Dopřejte svému šatníku příjemnou vůni, svěžest, a hlavně prvotřídní péči. Nová kapslová inovace Perwoll Renew & Care s funkcí 3v1 se nejen postará o čistotu a dlouhotrvající vůni vašeho oblečení, ale zároveň pomáhá uchovávat jeho původní tvary i barvy. Vaše oblečení tak bude stále jako nové a vy si tak své oblíbené kousky můžete užívat po dlouhou dobu.

Pečujte o své oblíbené módní kousky s prémiovými pracími prostředky tak, aby vaše oblečení vypadalo stále jako nové i po několika vypráních a zároveň aby ​​vonělo svěžestí. Nové prací kapsle Perwoll Renew & Care v sobě ukrývají unikátní složení se třemi benefity.

První benefit přináší oživení a udržení zářivých barev vašeho oblečení. Nové kapsle Perwoll Renew & Care jsou dostupné ve dvou variantách – pro všechny druhy barevného oblečení a pro tmavé a černé oděvy. Oblečení tak vydrží 3x déle jako nové. *

Druhý benefit představuje hloubkové čištění vašeho prádla. Nové prací kapsle Perwoll Renew & Care odstraňují různé druhy skvrn a nečistot a zároveň vyhlazují materiál oblečení a jeho vlákna. Vlákna jsou opět pružná a předchází se tak jejich oslabení a třepení.

Třetím benefitem je příjemná vůně. Nové kapsle Perwoll Renew & Care zaujmou svou vůní, protože právě ta často rozhoduje při výběru pracího prostředku.

Navíc kapsle Perwoll Renew & Care navazují na myšlenku dlouhodobé udržitelnosti a zodpovědného nakupování. Obal kapslí Perwoll Renew & Care je vyroben z 50 % recyklovaného plastu a je dále 100% recyklovatelný.

Na pultech obchodů jsou k dispozici dvě varianty nových kapslí Perwoll Renew & Care – růžové balení na barevné prádlo a elegantní černé balení určené pro péči o tmavé oblečení.