Oblečení a obuv na léto – co rozhodně nesmí chybět?

0
5600

Léto je tady se všemi svými výhodami. Krásný exotický nádech pokožky, pokud to se sluněním nepřeženeme a nebudeme spíš červené, jako rak. Čerstvé ovoce a zelenina, různé drinky, zmrzliny a jiné pochoutky včetně letního ohozu a krásných botiček. V létě rozhodně nesmí chybět šaty, trendy plážová taška, plavky a stylová obuv.

Letní šaty

Jsou sexy, slušivé, vzdušné, elegantní a šmrnc. Šaty na léto rozhodně nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Ideálně hned několik kousků: dlouhé, ke kolenům, mini, volné, úzké, plážové, sportovní, večerní, vycházkové. Výběr barev a střihů je spíš osobní preferencí, nicméně od každého něco se určitě sejde.

Módní doplňky: Sara

Plážová taška

Kabelek má každá žena doma bezpochyby mraky. Ovšem v létě poměrně často užijete i plážovou tašku. Léto se přeci jen nese v duchu opalování a koupání. Měla by být nejen trendy, ale i dostatečně velká, aby tam vešel ručník, krém, knížka a další nezbytnosti na pláž.

Plavky

U plavek platí totéž, co u šatů. Jedny plavky rozhodně nestačí a i dvoje jsou na pováženou. Tady nejde jen o střih a barvu, honit parádu, ale o naprostou nutnost z pohledu hygieny. Ženy by rozhodně neměly trávit dlouhý čas s mokrým spodním dílem plavek. Tam kde je vlhko, se daří kvasinkám. Patrně všechny víte, že dlouhodobé pobývaní s mokrým spodním dílem plavek způsobuje mykózy. Nehledě na to, že chceme-li, aby plavky dlouho vydržely, je nutné je ručně vyprat od soli i chloru a nechat volně uschnout.

Letní obuv

To je kapitola samo o sobě. Letní botičky lákají k nákupu, přestože jich doma máme už solidní zásobu. Ale sandálky, žabky, lodičky s otevřenou špičkou a patou, plátěné tenisky, botasky na výlety a další. Opět záleží na tom, zda se jedná o sportovní, elegantní či vycházkovou obuv. Tu vždy pořizujeme k celkovému outfitu. Na sportování tenisky, na večírek lodičky, na pláž žabky, na procházku sandálky. Zkrátka dostatek letní obuvi nesmí chybět.

Sara si užívá léto