Nahé šaty Belly Hadid

0
731

Video z přehlídkového mola, které se nedávno bleskovou rychlostí rozšířilo po internetu, ukazuje tři muže, kteří na Bellino nahé tělo nastříkali bílé šaty. 

Pětadvacetiletá modelka se objevila na molu jen ve spodním prádle a podpatcích, zakrývala si prsa, zatímco ji tým tří mužů pomaloval sprejem. Strategicky jí kolem trupu nastříkali hustý bílý latex, který vytvořil neprůhlednou vrstvu, zatímco modelka stála na místě.

Nakonec se z pěny vytvořily pevné šaty střední délky s rozparkem na stehnech a rukávy mimo ramena než Hadid odešla z pódia a uzavřela módní přehlídku.

Značka Coperni je známá svými odvážnými styly, v dubnu se stala populární díky kabelce z ručně foukaného skla, kterou nosila Kylie Jenner a Doja Cat. Hadid se tak stala ještě větším hitem než její sestra Gigi Hadid, která se ten týden objevila na molu pro Isabel Marant.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Mrkněte na náš blog. Můžete si zde například přečíst o supermodelkách jako je Kate Moss nebo jaké informace skrývají znamení zvěrokruhu.