Nadčasové stylizace pro letní víkendovou dovolenou

0
892

Letní víkendový výlet je ideální příležitostí k odpočinku – buď v přírodě, nebo v městské džungli, v závislosti na cílové destinaci. Velký počet žen chce vypadat elegantně, nadčasově a stylově i na těch nejkratších cestách. Klíčem k sestavení klasických, víkendových stylizací je správně zabalený kufr. Co by měl obsahovat?

Nadčasové kousky šatníku

Mějte na paměti, že místo v kufru je na víkendových cestách obvykle omezené, a proto si vytvořte seznam nezbytných prvků šatníku, které v něm bezpodmínečně musíte mít. Jedná se o nadčasové oblečení, které lze libovolně kombinovat a vytvářet tak ženské, módní stylizace s nádechem elegance.

Must have v šatníku každé ženy je určitě klasická bílá košile. Vypadá skvěle v kombinaci s krátkou sukní i volnými džínami. Bílá košile může být základem každodenních stylizací – a bude vypadat skvěle i večer.

Při vytváření letních stylizací nezapomeňte na džínové kalhoty a šortky. Nejenže jsou neuvěřitelně pohodlné, takže v nich můžete pohodlně prozkoumávat celý den, ale ve spojení se správnými doplňky Vám umožní vytvořit nadčasové, jedinečně ženské stylizace. 

Kufr na víkendový výlet by měl obsahovat také lehkou obuv. Pro letní sezónu jsou ideální klasické dámské sandály od osvědčených značek, jako je Karl Lagerfeld nebo Tommy Hilfiger. Ženy, které se rozhodnou pro vysoce kvalitní sandály, mají jistotu, že i při té nejdelší procházce budou v maximálním pohodlí.

Několik nápadů na víkendové stylizace

Dámy, které chtějí vypadat dokonale na letní víkendový výlet, mohou vytvořit stylizace založené na bílé košili. Zkombinujte je s krátkými džínovými šortkami s roztřepenými okraji a klasickými ženskými sandály na sloupku nebo s plochou podrážkou. V případě takové jednoduché stylizace nezapomeňte na doplňky – mohutný slaměný klobouk, velké sluneční brýle a nonšalantní kabelka přehozena přes rameno – to vše ideálně doplňuje stylizaci.

Chcete-li vypadat nadčasově a elegantně i na těch nejkratších cestách, přibalte si do kufru lehké sako. Je to kvintesence městského letního stylu a bude vypadat fantasticky v kombinaci s lehkými, splývavými šaty. Bunda je ideální zejména večer, když teplota vzduchu trochu klesne. Tohoto typu stylizaci doplňte dlouhým přívěskem nebo decentním zlatým šperkem.

Každá žena bude vypadat fenomenálně ve stylizaci, jejíž hlavní postavou jsou maxi šaty sahající až na zem. Jedná se o model, který je v módě již mnoho let. Dlouhé šaty vypadají obzvlášť atraktivně samy o sobě – stačí je zkombinovat se správnými doplňky, aby působily žensky a nadčasově.