Mateřská škola Dobřichovice dělá vše pro spokojenost a pocit bezpečí dětí

0
158

Chystáte se svěřit vaše dítě do péče mateřské školy v době, kdy potřebujete docházet do zaměstnání? Možná jste původně chtěli oslovit babičku, která je již v důchodu, možná jste se spoléhali na pomoc vaší sestry, která je doma s ročním synem. Pokud se rozhodnete pro umístění dítka do Mateřské školy Dobřichovice, budete jistě spokojeni vy i vaše dítě.

Proč právě MŠ Dobřichovice?

Pokud si přejte, aby vaše dítko nechodilo do třídy nadměrně velké nebo přeplněné, tady budete spokojeni. Kapacita mateřské školy je 147 dětí. Ty jsou dle věku rozděleny do 6 tříd. Děti tak mají dostatek spolužáků, ale není jich přespříliš na to, aby se personál stíhal všem adekvátně věnovat.

Mateřská škola se nachází v blízkosti centra města Dobřichovice, v krásném okolí řeky Berounky. Je blízko lesů, luk a polí. Rozlehlá zahrada obklopuje budovu školky. Areál je lemován keři a vzrostlými stromy, což prostředí velmi zpříjemňuje. Děti mohou využít mnoho herních prvků, včetně tří velkých pískovišť, prostorného altánu, venkovní učebny a bazénu.

Útulné a hezké prostředí

Budova školky byla postavena během sedmdesátých let v rámci akce „Z“. Po povodních v roce 2002 došlo ke kompletní rekonstrukci původní budovy a k celkové výměně vnitřního vybavení. V roce 2007 a v roce 2015 pak byly přistaveny celkem 3 nové třídy.

Školka a její třídy jsou vybaveny moderním zařízením, na děti čeká spousta hraček, které rozvíjí jejich představivost, zdokonalují jejich jemnou i hrubou motoriku, baví je a také je učí dělit se o věci s ostatními a řádně o ně pečovat.

Zápis do MŠ pro školní rok 2023 / 2024

Mateřská škola Dobřichovice pořádá zápis v termínech 15. 5. 2023 od 8:30 do 12:30 hod a 16. 5. 2023 od 13:30 do 17:30 hod. V záložce Dokumenty na webových stránkách msdobrichovice.cz najdete bližší informace k tomu, co vše k zápisu budete potřebovat.