K jakým barvám nosit výrazné kožené kabelky?

0
1333

Určitě každá z nás má jednou za čas chuť dopřát si a investovat do kvalitní kožené kabelky ve výrazné barvě. Právě taková kabelka ví v každém outfitu svítit a my ji tak můžeme považovat za klenot každého outfitu. Rady s takovou kabelkou chodíme a ukazujeme se, protože víme, že je výrazná kvalita bije všem do očí. No někdy od této koupě upustíme kvůli tomu, že neumíme ke čemu takové výrazné kabelky kombinovat a proto sáhneme opět po nudné černé barvě. My vám v dnešním článku ukážeme, že to není až tak komplikované.

Růžová

Růžová kožená kabelka vyzní nejkrásnější při černých věcech. Umí udělat dokonalý kontrast, který je podobný v kombinaci jako bílá. Velmi dobře si dále rozumí s bílou a všelijakými tmavými barvami. Pokud však chcete experimentovat, tak velký hit je kombinace růžové a červené.

Žlutá

Žlutá, podobně jako růžová si také rozumí s černou a bílou barvou. Můžeme říci, že s těmito barvami si rozumí téměř všechny výrazné barvy. Žluté ale velmi dobře sluší zelená, která se označuje jako její sestřenice. Také je velmi krásná kombinace žluté a modré barvy. Tato kombinace působí dokonce velmi luxusně.

Oranžová

Oranžová kožená kabelka, která se označuje jako sestra žluté inklinuje ke stejným barvám jako žlutá kožená kabelka. Co však žluté a oranžové velmi sluší, tak je bílá barva. Oranžová dokonale vynikne v čistě bílém outfitu, který působí až moc jemně, decentně a čistě.

Korálová

Víme, že korálová je barva roku 2019. Proto pokud ji ještě nemáte, je nejvyšší čas si ji pořídit. Tato barva je něžná a výrazná zároveň. Velmi dobře se kombinuje k džínům a materiálům z džínoviny. Proto pokud jste oblíbenkyní džínových materiálů, korálovou koženou kabelku musíte mít.

Zelená

Zelená se označuje jako barva luxusní. Vyzní podobně jako ostatní barvy při tmavých barvách a bílé. Zelená si velmi dobře rozumí ale s šedou. Právě při ní dokáže vyznít velmi luxusně a jako drahokam.

Švestková

Švestková nebo prostě fialová se hodí k podobným barvám jako růžová a korálová. Avšak v kombinaci s červenou to není až tak vhodné. Fialová podobně jako zelená a přitom jsou to velmi odlišné barvy si velmi dobře rozumí s šedou. Také je velmi pěkná kombinace s džínami.

Milé dámy, doufáme, že vám dnešní článek pomohl k rozhodnutí pořídit si nějakou výraznou koženou kabelku. Vidíte, že móda je hravá a tyto barevné kombinace vůbec nejsou těžké.

Zdroj obrázků: www.google.cz