Jedinečné dárky, s kterými potěšíte každého muže

0
1318

Najít patřičný a vhodný dárek pro muž je kolikrát větší oříšek než pro ženy. Alespoň z ženského pohledu. Známe jistě muže, kteří mají všechno a naopak určitě i takové, kteří nemají nic. Druhá varianta je snad horší než ta první.

Jsou i takoví, které potěší cokoliv, samozřejmě v rámci dobrého vkusu. Takže otázka zní co jim koupit? Jaký dárek vybrat, aby nebyl zařazen do kategorie ,,k ničemu“, ,,zbytečnost“ nebo ještě hůr ,,nic takového nepotřebuju“?

V tomhle článku naleznete několik tipů na jedinečné dárky pro muže, které vám budou sloužit jak k narozeninám nebo třeba k Vánocům. Udělejte svému muži radost a uvidíte, že sklidíte děkovný úsměv.

Cestovní či sportovní taška

Pokud váš muž miluje sport, několikrát do týdne si zajde do fitness centra nebo na tenis, vsaďte na sportovní tašku. Takový kousek si váš muž zamiluje a navíc dárek stoprocentně využije.

Naopak jestliže váš milovaný cestuje, zvolte cestovní tašku vhodnou na pracovní cesty. Opět je to praktický dárek, za který bude váš muž rád. Navíc mu můžete nechat dovnitř tašky všít jeho monogram, aby byl dárek ještě víc osobnější.

Vyryté šperky

Miluje váš muž šperky v podobě například jednoduchého náramku? Pak ho tím potěšte! Vsaďte na jednoduché provedení a kvalitu. Na šperk můžete nechat vyrýt třeba vaše datum výročí a vaše písmena, například: K&L.

Totéž můžete udělat u hodinek, pokud zvažujete jejich koupi. Dárek tak nabije na osobní hodnotě, vy z toho budete mít radost a především váš partner.

A co takhle gravírované manžetové knoflíky? I to je skvělým tipem na dárek k jakékoliv příležitosti. Můžete nechat zvěčnit vaše datum svatby nebo vaše jména. Je to jen na vás, ale vždy volte originalitu a jednoduchost.

Romantická noc

Slavíte vaším přítelem výročí či vaše důležité datum? Zvolte romantickou noc v krásném hotelu. Třeba si vzpomenete, že kdysi váš muž básnil, jak by chtěl strávit pár noci v tomhle a v tomhle hotelu. Tak na co čekáte?

Pokud nemáte přímo vybraný hotel, vybírejte z takových, kde je i v nabídce wellness a v okolí skvělé místo pro romantickou večeři. Takový dárek se neodmítá a jistě udělá radost.

Přítel rybář

Jestliže váš přítel miluje rybaření, pak máte vyhráno! Stačí když mu vyberete pohodlné křeslo, protože to jeho staré už ho tlačí, nebo nový prut. Na internetu jistě najdete spoustu tipů, podle čeho vybírat, nebo se můžete poptat jeho rybářský kamarádů.

Chystá se váš muž na rybářskou dovolenou do Chorvatska? Pak věnujte chvíli nastudování tamních podmínek pro rybaření a jistě naleznete něco, co se mu při dovolené bude hodit.

Zážitek na míru

Chtěl se váš muž někdy vyzkoušet zastřílet z opravdových zbraní s ostrými náboji? Dopřejte mu zážitek, díky kterému se bude cítit jako hrdina akčního filmu.

Pokud váš muž miluje adrenalin, ale na střílení ho moc neužije, můžete klidně vybrat jiný druh zážitku – třeba pilotování na zkoušku nebo jízdu terénním vozidlem. Záleží jen na tom, co váš muž má rád.

Mikina s vlastním potiskem

Mikinu miluje snad každý a obzvlášť muži. Může to být pouze kousek na válení se doma a nebo skvělý kousek k outfitům do města.

Nechejte vašemu muži vyrobit originální mikinu. Mikinu s vlastním potiskem, kterou nemá nikdo jiný. Můžete zvolit potisk například jeho oblíbené kapely, vaší společné fotky či jeho oblíbený citát nebo motto. Fantazii se meze nekladou.

Na závěr

Nezapomeňte, že dárek by měl být vybraný vámi tak, aby vašeho muže potěšil a měl přidanou hodnotu. Nevybírejte takové dárky, na které se bude několik let pouze prášit. Vybírejte od srdce tak, aby dárek odpovídal vašemu milovanému.

Na internetu najdete jistě spoustu dalších výjimečných tipů na dárky, pomocí kterých se můžete inspirovat. Přejeme hodně štěstí s výběrem!