Jaro přichází, hurá na nákupy

0
1758

Sluníčko nám začíná svítit, sníh mizet a my už konečně máme dobrou náladu a jsme plný energie. Ale co dělat s takovým množstvím energie a nálady? No přece jít nakupovat. Ženy občas potřebují, jak se říká vypadnout s toho dokola stejného stereotypu. Ženy milují nakupování a proto ženy, které jsou dennodenně v práci, nebo na mateřské, mají potřebu jít na nákupy ne proto, aby si hlavně nakoupili, ale jde o takzvaný relax a odpočinek. My ženy rádi chodíme na nákupy obvykle s kamarádkou, mámou, nebo se sestrou kvůli tomu, aby nám dělali společnost a aby nám věděli hlavně poradit při koupi oblečení a také kosmetiky.

Jelikož nám přichází jaro měli bychom zimní šatník vyměnit za jarní a doplnili výraznými veselými barvami. Co byste měli mít v šatníku? Jelikož není ještě léto, je samozřejmostí pořídit si jarní kabát, kardigán nebo koženou bundu. Pokud máte výrazné barvy, rádi a ráda vynikáte před společností, určitě bychom Vám poradili kabát z květované, vzorované látky, nebo látku různého geometrického vzoru. Jako správné nákupní maniačke, nesmí chybět károvaný kabát, který je momentálně IN. Pokud milujete vzory v roce 2018/2019 se opět začaly vyrábět kabáty folklórních vzorů, které jsou ručně prošívané. K těmto folklórním kabátem si lidé dávají šít i krásné opasky. Tyto opasky můžeme klidně využít i ke šatům, které dodají ten správný šmrnc.

Dále jako další jarní kousek jsou boty.

Přiznejme se každá žena má slabost na boty a nejhorší na nakupování je, když si neumíme vybrat mezí barvami. My bychom poradili hlavně boty v černé barvě, protože se hodí téměř ke všemu outfitu. Hlavně na jaře třeba mít alespoň jedny vysoké holínky, kotníkové boty, kanadky a tenisky. Samozřejmě při koupi byste měli hlavně dívat na materiál, protože je jaro všechno se taje, všude je voda a proto bychom volili pravou koženou obuv, díky které se Vám voda nedostane do bot.

Netřeba hlavně zapomínat na kabelky!

Pro nás ženy je to velmi důležitá věc a čím větší pro nás tím lépe, protože si tam můžeme do ní naházet nutné, někdy i nepotřebné věci. Při výběru kabelek bychom měli volit výraznější barvy, aby nám outfit rozsvítilo. A také velmi populární barva v tomto roce je barva koniak.Určitě chceme vypadat luxusně a stylově, proto bychom hlavně měli dívat na kvalitu kabelky. Rovněž při koupi nového auta nejprve díváme recenze a kvalitu a až potom kupujeme. V případě pokud chcete kvalitní kabelku, volte materiál z pravé kůže, která i po letech bude vypadat jako nová. Hlavně nesmíme zapomínat, že i o kabelku je třeba pečovat po případě si stačí koupit nějaký kožený krém a jednou za čas si ji vyčistit.

Šaty

Šaty pro ženu jsou jako stvořené, dokonale se hodí každé postavě a hlavně mužům se šaty velmi na ženách líbí. Na jaře jsou jako stvořené. Hlavně teď jsou IN košilové šaty a jsou opravdu krásné ať už díky různým střihem, motivem nebo barvám. A proto milé dámy, nesmí Vám chybět alespoň jeden kousek těchto šatů.

Jak vidíme šaty kombinujeme s pásky, klobouky, čelenkami a hlavně stylovými brýlemi. Šaty jsou sami o sobě krásné, ale nesmíme hlavně zapomínat na kožené kabely, které outfit okouzlí.

Na závěr tohoto článku Vám chceme říct, abyste se hlavně nebáli kombinovat různé barvy outfitu. Móda snese fakt všechno.
Zdroj obrázků: www.google.cz, Emotys.cz