Jaké procedury vyzkoušet, aby vás krása ani zdraví neopustili?

0
92

Kdo z nás by si nepřál být po celý život zdravý a krásný. Mnozí z nás zrají sice jako víno a s věkem získáváme na šarmu a eleganci, ovšem bez vrásek, pigmentových skvrn, povadlé pleti, šedin a dalších známek rostoucího věku, bychom se jistě obešli. To platí i o postupně se zvyšujících potížích s pohybovým aparátem, očima, sluchem, jemnou motorikou… Pomoci zpomalit čas vám ale může pravidelný wellness pobyt. Ostatně, proto také vypadaly dámy u královského dvora často mnoho desítek let tak krásné. Jednoduše jim byla dopřávána náramná péče koupelí a masáží celého těla.

Za wellness do Prahy

Přejte si dlouho navštívit Prahu? Pak spojte své přání s vytouženou relaxací a k ubytování využijte wellness hotel v Praze. Už od 3 700 Kč za osobu a dvě noci se můžete ubytovat v Miss Sophie’s New Town, kde nabízí pobyt Exkluzivní wellness v Praze. Užijte si pobyt ve velkém stylu, ať už vám jde o romantické chvíle se svým milým nebo si chcete v Praze užít skvělý víkend ve společnosti kamarádky. Prostředí a zázemí hotelu vám zajistí ty nejlepší služby a nejvyšší komfort.

Poznejte Nové Hrady

Spoustu užitečných procedur nabízí Lázně Nové Hrady. Co třeba užít si mnoho z nich během pobytu s názvem Týdenní relax s wellness a nealko nápoji zdarma. Nabízí jej Wellness hotel REZIDENCE ****. Budete mít možnost užít si odpočinek v krásné přírodě, ale i rozmanitý odpočinek ve wellness centru. Masáže, vířivka, sauny, bazén, solná jeskyně, parní komora, Kneippův chodník / brouzdaliště, odpočívárny… To vše zde bude jen pro vás.

Litovat nebudete ani v případě, že se rozhodnete pro Lázně Lednice. Třeba teď v zimě vyzkoušejte pobyt Zimní pohlazení od Spa Resort Lednice ****. Má výborné hodnocení, je cenově dostupný a lidé jej volí skutečně hodně. Hodnocení 9,5 z 10 mluví o jeho kvalitách velmi příznivě.