O úklid firem, hal i kanceláří se mnoho let precizně stará K&K cleaning s.r.o.

0
111

Je výborné, že si dnes můžeme koupit takřka jakékoli zboží nebo službu. K těm velmi poptávaným patří i úklid a správa budov. Zvláště, pokud chcete najít spolehlivou společnost, u níž si budete moci oddechnout díky vědomí, že bude u vás vždy uklizeno a vše v pořádku, je poptávka vysoká. Pokud se ovšem vaše firma nachází v Chomutově, můžete se obrátit na společnost K&K cleaning s.r.o. Ta se zaměřuje jak na úklid, tak na správu budov. Postará se o úklid sociálních zařízení, kanceláří, doplňování hygienických potřeb i úklid hal.

Bohaté služby vysoké kvality

Společnosti zpravidla požadují podobné služby, co se týče úklidu, i když je jich mnoho druhů. Komplexní úklidovou službu vám po všech stránkách zajistí zkušení a vyškolení pracovníci společnosti K&K cleaning s.r.o. Je na trhu již 5 let a za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností, které nelze jinak získat, než právě praxí.

Na vaše přání uklidí vše, co budete potřebovat. Jde o individuální a flexibilní přístup, který vám bude jistě vyhovovat. Dokonce přijedou i na taková stavební místa, kde není k dispozici žádná doprava. Služby zahrnují úklid kanceláří, výrobních i skladových prostor. V případě, že ve vašich prostorech není možné použít uklízecí techniku, pracovníci provedou úklid ručně tak, aby bylo vše čisté a upravené.

Pro firmy z Chomutova a okolí

K prvním zákazníkům společnosti patří firma Kebek s.r.o. z Chomutova, kde úklid provádí doposud. S plynoucím časem došlo k rozšíření úklidových služeb o úklid podlah ve výrobních a skladových prostorách. Později přibyl úklid výrobních linek a CNC strojů v Ústí nad Labem. Vizí dál je rozšířit působnost v Karlovarském kraji.

Ať už se zajímáte o úklid firem, kanceláří, čištění výrobních a skladových prostorů, generální úklid a čištění oken nebo pravidelné úklidy pro SVJ, podívejte se na kkcleaning.cz a poptejte, co potřebujete. Jistě budete spokojeni, jako zákazníci před vámi.


Chcete mít doma vždy čisto? Vyberte si ten nejlepší robotický vysavač ještě dnes.