Jaké doplňky si vzít na pláž?

0
2137

Máme tu léto a s ním i očekávané teplo, ke kterému patří dovolené. Lidé si plánují dovolené někdy i rok dopředu, někteří volí pobyt na pláži a u moře, jiní zase preferují hory a nějakou tu turistiku. Pokud však jdeme na dovolenou ke moři, tak vám v následujícím článku ukážeme, jaké doplňky volit, když půjdeme v dané destinaci na pláž. Můžete ho využít jako malý seznam věcí, které si sbalíte do kufru a tak nic důležité nezapomenete. Hlavně tehdy, když chceme i na pláži působit stylově a s aktuálními trendy. Tak pojďme na to.

Základ

Samozřejmě, plavky musí být. Přece nepůjdeme na pláž v nějakém saku. Jaké plavky vybrat, tak to už i záleží na vkusu a typu postavy. Momentálně se vracejí do módy jednodílné plavky, což je také dobře, alespoň nám nevykoukne problematické bříško. Jen nejsou moc dobré na opalování. Pokud však jdeme na pláž, tak velmi oblíbené se stalo kimono, které působí opravdu luxusně a ženy se v něm cítí i trochu zahaleny. Je ze vzdušného a lehkého materiálu, takže nás určitě nějak neobtěžuje. Nezapomínejte na pokrytí hlavy a zároveň buďte moderní se slaměným kloboukem. V tomto případě platí, čím větší, tím lepší. Momentálně jsou i velmi moderní kšiltovky, které dodávají sportovního ducha celému outfitu. A jaké volit boty? Tak určitě sáhněte po letních verzích pantoflí, protože na pláži budete i tak nejčastěji chodit bosá, tak ať se vám to dobře vyzouvá.

Sluneční brýle

Na to nesmíme samozřejmě zapomenout. Nikdo přece nechce, abychom celý pobyt na pláži žmúrili od slunce a tak si zbytečně i přinesli nějaké ty vrásky. Pokud jdeme na pláž, kde je slunce opravdu silné, sáhněme v tomto případě hlavně po kvalitě jako po stylu, protože je důležité náš zrak chránit a tak si ho nepoškodit.

Taška

Jakou volit tašku na pláž? Určité velkou, která toho hodně směstná. Budete přece potřebovat mobil, opalovací krém, koženou peněženku, klíče, ručník, nějaký časopis nebo knihu .. a haldu jiných věcí. A toto všechno potřebujete někde odnést. Pokud jste milovnicí kožených kabelek a jednoduše si neumíte představit, že půjdete bez tohoto luxusního doplňku na pláž, tak sáhněte určitě po nějaké velké kožené kabelce, která toho opravdu hodně unese. Určitě sáhněte po výrazných barvách a nezapomeňte na to, abyste si koženou kabelku předtím, než ji na pláž vezmete, ošetřili. Zabráníte tak její poškodoniu či vyblednutí.

Náušnice
Pokud si neumíme ani na pláži představit náš outfit bez náušnic, tak v tomto případě volíme něco menší. Pokud však jdeme podle akutálych trendů, tak jsou moderní velké náušnice. V tomto případě sáhněme raději po lehkých a vzdušných náušnicích, v žádném případě ne po těžkých velkých kovových, které se na slunci nahřejí a tak nás mohou i někdy popálit. Určitě nezapomínejme na barvy, hlavně na výrazné a barevné kombinace.

Milé dámy, i na pláži můžete vypadat opravdu skvěle, je to už jen na vás. My jsme vám nabídli malý přehled věcí, které byste si s sebou měli vzít na pláž a zároveň vypadat vkusně. Je to už jen na vás, zda se budete tímto seznamem řídit, nebo sáhnete po něco jiném.

Zdroj obrázků: www.google.cz