Jak zaujmout chlapa na prvním rande

0
1953

Jedete mít první rande a buší Vám srdce od strachu? Samozřejmě je to pochopitelné. První dojem je nejdůležitější ať už z mužské nebo ženské strany. Muži milují na ženách přirozenost, a proto to netřeba přehánět s líčením. Stačí zvolit jemný make-up a k tomu jemný rtěnku. Věřte nám muži se raději dívají na ženskou přirozenost, jak na ženu, která je moc nalíčená.

Oblečení

Určitě si kladete otázku co na sebe a jak být atraktivní pro muže. Nejdůležitější pro vás bude zvolit si outfit hlavně, ve kterém se budete vy cítit dobře. A hlavně oblečte se podle toho kam na rande s polovičkou půjdete. Určitě pokud na rande půjdete na piknik do přírody, neobouvejte si vysoké podpatky. Pokud Vás pozval na rande do kavárny, v tom případě je třeba obléknout se společensky. V takovém případě bychom zvolili krásné černé luxusní šaty pod nebo nad kolena k tomu luxusní červenou koženou kabelku, která bude díky její pravé kůži působit draze a elegantně a jako obuv by jsme zvolili lodičky černé nebo červené barvy. Muži milují odkryté ženské nohy a díky tomuto outfitu se budete cítit sexy a určitě to ocení i Váš společník.

Doplňky

Také je důležité zvolit doplňky, ale netřeba to přehánět. Stačí outfit doplnit hodinkami, jemným náramkem a náušnicemi různé velikosti.

Vlasy

Samozřejmě důležité jsou i vlasy. Pokud jdeme na rande třeba si upravit i vlasy. Nemusíte hodiny trávit u zrcadla a přemýšlet jak si je upravit. Muži mají rádi rozpuštěné vlasy, a proto pokud si je vyžehlíte, nebo uděláte krásné vlny, určitě budete top.

Krásný úsměv

Pokud se vám společník líbí, určitě vám netřeba říkat, že se máte pěkně usmívat, ono to půjde v podstatě samo a ani si neuvědomíte, že se stále usmíváte. Chlapi milují na ženách ,když se usmívají, díky tomu jsou ženy hezčí a atraktivnější.

Určitě Vám proběhla myšlenka, že o čem si budeme povídat, co když si nebudeme mít co říct. Věřte nám, každý se toho bojí a přitom se toho netřeba bát, pokud Vás polovička zaujme určitě budete chtít o něm vědět co nejvíce.

Důležité je slušné vyjadřování

Na prvním rande budete samozřejmě komunikovat, a proto důležité pro Vás pokud chcete zaujmout, je slušné vyjadřování. Ženy jsou něžné a romantické bytosti, a proto neni vhodné komunikovat neslušně ve společnosti a mužům se to vůbec nelíbí. Muži nás považují za křehké bytosti,  proto se zkuste hlavně vyhýbat neslušným slovům v konverzací mezi vámi. . Pokud se vás bude ptát na otázky různého typu, odpovídejte hlavně upřímně.

A ještě na závěr milé dámy nezapomínejte na prvním rande hlavně na svou koženou kabelku, kterou naplníte kosmetikou a potřebnými věcmi.

Zdroj obrázků: www.google.cz