Jak projevit lásku své ženě?

0
2085

Každý muž, který má nějakou přítelkyni, manželku, družku, jednoduše řečeno svoji polovičku si ji chce určitě někdy rozmazlit nebo ji chce nějak rozveselit či potěšit. My jako ženy se necháváme rady rozmazlovat a proto nás těší, když nám náš chlap takovýmto způsobem projeví lásku. Každou z nás to potěší a víme to i na oplátku vrátit zpět. Také se tím rady chválíme svým kamarádkám a kolegynian, aby věděli, že jakého dobrého muže jsme si našli. Jak může muž projevit lásku své ženě? V tomto případě je mnoho možností, my nabízíme alespoň pár tipů, pokud se chlap neumí od něčeho odpíchnout a jednoduše si s tím neví rady.

Květiny

Pokud muž přinese své ženě květiny, tak určitě je každá z toho bez sebe. Květiny, kterými muž obdarovává ženu, jsou projevem náklonnosti, kterou k ní cítí. Existují páry, ve kterých mají zažité, že manžel přinese své manželce každý pátek na víkend čerstvé květiny. Ona to však nebere jako samozřejmost, ale naopak ví, že jí tím dokazuje to, že si ji váží natolik, že každý týden na ni myslí a ví, že ona jako hlava pořádku v domácnosti si to zaslouží. Muž takto ukazuje, že krásu domova, kterou jeho manželka vytvoří on tímto malým způsobem doplní a tak se přičiní malým kouskem ke pěkné domácnosti.

Věta „mám tě rád!“

Velmi důležitou a v podstatě nejlevnější variantou, jak svou polovičku potěšit je říct jí mám tě rád. Každá žena si to zaslouží, každá žena se potěší, každá žena to potřebuje slyšet alespoň každý den. Milí páni, využijte tuto bezplatnou možnost projevu náklonnosti a potěšte svou ženu jen takovou maličkostí. Uvidíte, co tím můžete ve vašem vztahu docílit. Na jedné konferenci bylo 20 mužů, jejichž vyzvali k tomu, aby teď hned napsali své manželce větu: Mám tě rád! „Odpovědi od jejich manželek však byly:“ Pil jsi? Co potřebuješ? Ses zmýlil? Nechápu? … Pouze jedna jediná odpověď byla: A já tě mám ráda! Tak co milí páni, o čem to svědčí?

Dárek

Řekněme si na rovinu, kterou ženu nepotěší nějaký dárek. Ne vždy to musí být honosný dárek, někdy opravdu stačí i nějaká maličkost. Co však ženu potěší? Určitě se potěší nějakému oblečení, zlatému náramku či kožené kabelce. Například takových kožených kabelek nemá každá žena dostatek. Je to velmi potřebná věc do jejího šatníku a nemusíme se bát, že její nesedne velikost. A hlavně vydrží je více let. Proto zůstává kožená kabelka jako správná volba. Pokud si s dárkem nevíte rady, tak se poraďte s nějakou kamarádkou. Neboť řekněme si na rovinu, ne vždy tu naši polovičku známe i v této oblasti na 100 procent.

Večeře

V tomto případě hovoříme o přípravě a překvapení své ženy nějakou dobrou pochoutkou. Milí páni, pokud však nejste nějaký zdatní kuchaři, tak raději vsaďte na klasiku a vezměte svou partnerku do nějakého podniku, protože možná na začátku vztahu se bude žena přetvařovat i když její nechutná, ale časem už určitě ne a může to snížit vaše ego a tím vyústit do hádky. A to přece v žádném případě nechceme. Vždyť jdeme naší ženě projevit lásku, ne v ní vyburcovat hněv.

Domácí úklid

Tak toto je možná trochu víc, ale myslíme si, že takovou bezplatnou činností dokážete opravdu zázraky. Každá žena má ráda svou domácnost uklizenou a udržovanou. Ne vždy se jí to (někdy i díky vám) podaří. Dennodenně se zabydlí mytím nádobí, prachem, špínou či ukládáním věcí. Zkuste milí páni i vy trochu pomoci a tak například požehliť nebo umýt nádobí, či utřít podlahu. Pokud je to však na vás moc, tak určitě každou ženu potěší, pokud si začnete dělat alespoň za sebou pořádek a tak nemusí kádě-tudy za vámi sbírat ponožky či spodní prádlo. Zkuste, uvidíte, že to za tu námahu opravdu stojí.

Milí páni, přinesli jsme vám malý přehled věcí, kterými můžete svým polovičkam projevit lásku či náklonnost. Existuje však mnohem více činností, které vaše ženy zbožňují a co je potěší. To už znáte vy a víte, čím nejlépe vaši milovanou potěšit.

Zdroj obrázků: www.google.cz