Inspirujte se rozhovory se zajímavými ženami v českém byznyse

0
1755

Pod taktovkou Kateřiny Haring, prezidentky Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek, odstartuje již brzy série podcastů o ženském podnikání s názvem Podnikatelka. 

„Příběh úspěšného ženského podnikání, který se vynořil v Česku v posledních letech, vyvářejí tisíce podnikatelek, které často zůstávají veřejnosti skryté. Chtěla bych, aby posluchači poznali příběhy nejen těch známých, ale i těch, jejichž práci a služby denně využíváme, ale téměř nic o nich nevíme,“ uvedla Kateřina Haring. První podcast bude odvysílán již ve čtvrtek 14. května. „Právě teď, kdy je mnoho hlavně malých a středních podniků existenčně ohroženo, je potřeba napřít síly, a ukázat, jak je jejich činnost pro fungování každé obce a každého města velmi důležitá,“ dodala Haring.

Prvním hostem rozhovoru, který bude k dispozici posluchačům ve formě podcastu na webu INFO.CZ, bude známá pražská šperkařka Jitka Kudláčková. Následovat budou další zajímvé osobnosti, například majitelka pražského hotelu The Emblem Helena Valtrová, majitelka brněnské spediční firmy Madasped Markéta Hezinová nebo Petra Mikulcová, zakladatelka online platformy pro domácí cvičení Gymbee.

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek byla založena v roce 1995. Sdružuje na 160 členek, majitelek a manažerek menších a středních podniků, podnikajících v mnoha různých oborech. https://www.cmapm.cz/