Dřevěné podlahy Boen DesignWood

0
2790

Podlaha v bytě či rodinném domě je tím prvním a zároveň největším kusem „nábytku“, který si do svého domova pořídíte. Přicházíte s ní denně do styku i holou kůží a přitom je to část, která je vystavena největší zátěži. Pravidelná údržba vám sice zajistí dlouhodobou funkčnost podlah z jakéhokoliv materiálu, ale tím nejatraktivnějším a nejkvalitnějším bývá dřevo. A nejen takové jsou dřevěné podlahy od špičkového výrobce Boen DesignWood.

Norská kvalita

Boen vyrábí velmi kvalitní parketové podlahy již několik desítek let. Snaží se zdůraznit krásu přírodního dřeva a stejně tak zachovává úctu k přírodě svým způsobem zpracování. Společnost využívá veškerý materiál, který strom nabízí a tak má možnost zákazníkovi poskytnout řadu kolekcí  na výběr.

Především dbají na precizní výrobu, a tak zvládnou jejich podlahy hravě odolávat měnícím se klimatickým podmínkám. Je tomu hlavně díky procesu sušení, který probíhá už od samého počátku výroby, čímž je výrobce schopný předejít poškození  parket už při instalaci. Ta pro vás může být teď i mnohem snadnější díky moderní technologii Boen X-press locking (zámkový spoj.) Pokládku je možné provádět buďto plovoucím způsobem nebo lepením k podkladu. Nevylučují se ani s podlahovým vytápěním.

Příjemný povrch a vzhled

Aby Boen DesignWood dokázali splnit všechny vaše potřeby a požadavky, nabízí své produkty v různých variantách. Především povrchová úprava ovlivňuje finální vzhled a trvanlivost dřeva. Společnost díky patentované technologii Live Pure vyvinula ošetření ve formě matného laku, který chrání podlahu před prachem a tekutinami.  Na dřevěné podlahy je aplikováno 6 vrstev, a díky jejich testování jsou tak schopni zajistit vyšší trvanlivost povrchu, které touto metodou docílí.

Vybírat můžete ze světlejších odstínů, mezi které patří Dub Super Finale a Super Finale, Dub bílý Concerto a Super Concerto . Velmi kontrastní je poté Jasan Mercato a naopak elegantně tmavý Dub Arizona. Všechny tyto varianty zakoupíte v 3-lamelovém provedení. Poslední varianta Dub Animoso se provádí ve variantě prkno-2V spára. 

Více informací a inspiraci najdete také  na: https://www.svetpodlah.cz/