Diamantové šperky jsou známkou luxusu

0
2000

Šperk s diamantem je nejen krásný, ale velmi hodnotný doplněk. V podstatě lze říci, že diamanty zajistí co největší výnos, to s minimální námahou při jeho dosahování. To je skvělé, ne? Máte ozdobu a ještě na ní můžete vydělat.

Náramky s diamantem

Diamanty představují investiční příležitost, kterou si může dopřát každý. I když na ně budete chvíli šetřit, určitě ta koupě stojí za to. Ať jde o náramek s diamantem, krásný náhrdelník, skvostný prsten nebo zlatý přívěsek s diamantem. Šperky s těmito kameny jsou skvělé i proto, že je neovlivňují politické, ekonomické a přírodní vlivy. Diamanty mají navíc kontinuální meziroční růst ceny. Ta prakticky nekolísá, za posledních 100 let měly diamanty nejisté postavení pouze dvakrát, a to v letech 1978 až 81 a za ekonomické krize v letech 2008 a 2009. Z toho se však oklepaly. Dnes už jsou diamanty spolu se zlatem hodnoceny jako nejstabilnější investiční nástroj. I v době zmíněné krize v roce 2008 byl celkový nárůst i tak v kladných číslech.


Tip: plánujete svatbu? Vsaďte na vtipné svatební oznámení.


Zlaté přívěsky s diamantem

Uvažujete, že si pořídíte šperk s diamantem, který bude mít hodnotu třeba i pro vaše děti? Podívejte se na nabídku osvědčeného českého prodejce s 25letou tradicí. Optima Diamant z Ostravy nabízí prodej šperků za rozumné ceny. Můžete si koupit už zhotovené kousky, nebo si objednejte šperk na zakázku. K těmto českým klenotům máte samozřejmě certifikáty se všemi potřebnými informacemi k diamantům. Ty budou totiž vaším diskrétním bohatstvím. Nikdo nebude vědět, že je máte. A jsou nezničitelné, vždyť jde o nejtvrdší materiál naší planety. Kámen je odolný vůči všem chemickým sloučeninám a vysokým teplotám sahajícím do 1300° C. Budou se vám doma hezky zhodnocovat. Navíc je skvělé, že hodnota diamantů je shodná po celém světě.