Dětské hodinky s GPS jsou komunikačním prostředkem pro každý den

0
1211

Na první pohled vypadají jen jako obyčejné hodinky, ale zdání samozřejmě klame. Jsou totiž mnohem podobnější různým zařízením ze špionážních filmů. Nabídnou důmyslné funkce, díky nimž budete mít vždy dokonalý přehled, kde vaše děti zrovna jsou. A v neposlední řadě, budou se opravdu líbit nejen těm nejmenším – jejich design je velmi atraktivní třeba i pro děti školou povinné. 

Jsou opravdu celé odpoledne na dětském hřišti? 

Starostliví rodiče si poměrně často kladou otázky. Když se však seznámíte s dětskými hodinkami s GPS lokátorem, brzy zjistíte, že můžete být naprosto v klidu. Pokud by se totiž dělo něco důležitého a děti třeba opustily bezpečnou zónu, jíž jste předem určili, dozvíte se to během několika vteřin a budete moci adekvátně reagovat. Hodinky umožní kupříkladu krátký telefonát, při kterém se ujistíte, že je vše v nejlepším pořádku. Jaké další funkce jsou k mání? A budou se hodinky nosit každý den opravdu pohodlně? 

Nevadí jim pád na zem ani průtrž mračen

Upadnou na chodník nebo s nimi děti budou muset být několik okamžiků na dešti? Nevadí, vůbec nic se neděje! Voděodolné krytí IP67 mluví za vše, menší déšť hodinkám určitě neublíží a budou i nadále fungovat na jedničku. Díky propracované aplikaci pro Android a iOS budete moci se zařízením také komunikovat na dálku a třeba i mírně upravit hranice bezpečných zón. Je možné zavolat, poslat fotku, sledovat pohyb – a to klidně celé odpoledne. 

Pohodlné nošení hodinek je naprostou samozřejmostí

Dokonalý přehled i bez toho, abyste snad museli děti doprovázet, určitě ocení obě strany. Dětem v případě ohrožení stačí stisknout SOS tlačítko a přivolat tak pomoc, díky mobilní aplikaci se také obratem dozvíte, že baterie je na pokraji vybití. Mimochodem, o pohodlí je stoprocentně postaráno, protože gumový pásek nebudou po chvíli děti ani cítit na zápěstí…

Dětské hodinky s GPS zakoupíte na eshopu cel-tec.cz