Dáváte přednost elektronickým poznámkám, anebo nedáte dopustit na diáře a zápisníky?

0
4096

Počítačová technika nám dává obrovské možnosti využití, například různé poznámkové bloky či možnost plánování času v počítači za pomoci poštovního klienta Outlook. Jeho obdobou je i například kombinace aplikací Mozilla Thunderbird. Tyto aplikace a další jiné dokážou z notebooku udělat doslova vaši osobní sekretářku.

Jejich nevýhodou ovšem je to, že stále musíte myslet na to, abyste měli v každou denní i noční dobu přístup a stáváte se tak nenápadně závislými na počítači. Nicméně i zrak trpí neustálým sledováním obrazovky. Takže nejen v zaměstnání jste plně vytíženi počítačovou technikou, ale i ve svém soukromí pak pokračujete ve sledování monitoru ať počítače či chytrého mobilu.

Vezměte si svůj zápisník do ruky

Přesto existují dvě skupiny lidí. Jedni, kteří vytrvale dávají přednost elektronickým poznámkám, a druzí, kteří nedají dopustit na zápisníky. Řídí se heslem, co je psáno, to je dáno. Avšak pravdou je, že mít v ruce svůj vlastní diář, který si mohu osahat a pořídit v barvě, kterou miluji či velikosti, která mi vyhovuje, je prostě skvělé!

Zaručeně nezklamou diáře Helma

Diáře si můžete vybírat od nejlevnějších až po ty luxusní a vzhledem k tomu, že vám budou poctivě sloužit po celý rok, není třeba na nich šetřit. Zvolte si diář dle svého srdce, vždyť ho budete brát do ruky docela často, tak ať vás pohled na něj pohladí. Také si můžete vybírat styl kalendária. Máte raději širší řádky pro zápisy s plánovacím kalendářem na každé straně? Anebo potřebujete svého pomocníčka velikosti tak akorát do kabelky? Možná si přejete naopak diář většího rozměru, jelikož jste plně zaměstnaní a vaše profese vyžaduje více poznámek? Pak hledejte diáře Helma, které si získaly oblibu už ve dvaceti zemích Evropy!

Je nejvyšší čas poohlédnout se po zajímavém kalendáři

Ačkoliv je teprve květen, ani se nenadějete a čas se přehoupne do dalšího roku. Sami víte, jak ten čas letí… A proto je vhodné popřemýšlet o pěkném kalendáři ještě v době, kdy máte velký výběr. Nástěnné Exclusive Edition kalendáře mohou být pěkným dárkem v rámci rodiny anebo i příjemnou pozorností pro vaše klienty.