Dárky, které Vás rozzáří

0
2403

Každý z nás miluje dárky a nemluvě o nás ženách. Někdy nás obdaruje muž a někdy se rádi obdarovává samy. A tak to má být! Každá žena si zaslouží nějaký dárek, který ji rozveselí a rozzáří její očka. Dárky nám prostě dělají radost. Dnes si řekneme jaké dárky žena ocení a čemu se určitě bude těšit.

Zlatý řetízek

Nemusí být nějaká mohutná, aby ji bylo vidět. V tomto případě bychom volili jemné řetízky, které krásně zvýrazní váš krk. Čím méně tím lépe. Velké a tlusté řetízky nepůsobí vůbec žensky.Ttyto tipy se hodí mužům. Nám stačí něco malé a jednoduché.

Hodinky

Jestliže má dotyčná osoba ráda hodinky a chcete jí nějaké koupit, tak určitě volte klasické ve zlatém nebo stříbrném kování. Nedoporučujeme kupovat barevné hodinky, zaprvé těžko se ladí k outfitům a zadruhé možná se jí nebude barva líbit. Takže klasika je nejlepší volbou pro Vás, ať už s koků řemínkem nebo koženým.

Kožené peněženky

Dámskú peněženku nosí každá z nás. Velmi často nakupujeme umělé peněženky, které se po čase opotřebují a hlavně potrhají. Proto je lepší si zajistit koženou peněženku, která Vám vydrží delší dobu a dokonce i po pár letech bude vypadat jako nová. V tomto případě pokud budete se poohlížet po kožené peněženky. Zkuste zvolit lesklého materiálu a věřte nám určitě to obdarovaná ocení.

Kožená kabelka

Pokud kabelku, tak určitě koženou! Kůže je výborný materiál, který vydrží dlouhou dobu, je pevný a vodě odolný a proto pokud chceme aby Váš dárek vydržel delší dobu ne jen na chvilku, určitě se rozhlížejte po kožených. A nemusíte se bát, že musíte do kožené investovat hodně peněz, právě naopak, někdy jsou kožené kabelky levnější než ty co jsou vyrobeny z eko umělé kůže.

Dárků je na výběr strašně mnoho, ale pokud chcete opravdu zaujmout tím správným zkuste zvolit něco z tohoto článku a věřte nám, určitě se obdarovaná potěší. Netřeba kupovat předražené věci, aby věděli, že si jich vážíte.

zdroj obrázkov.www.google.cz