Co darovat mamince k blížícímu se Dni matek?

0
77

Svým maminkám, které nás vychovávají, stejně tak partnerkám a manželkám, které s láskou pečují o své muže stejně tak jako o jejich děti, bychom měli prokazovat úctu a lásku celoročně. Existují však dny, které k tomu vybízí o něco více a nabádají k nákupu různých menších dárků nebo květin. Řeč je konkrétně o Dni matek, který slavíme druhou neděli v květnu. Poradíme, co a kde koupit, případně jaký dárek vyrobit mamince s dětmi.

Donáška květin až do domu

Rádi byste svou partnerku obdarovali květinami, ale už teď se hrozíte dlouhého zástupu všech, kteří dostanou stejný nápad? Nevidíme se, všichni si to totiž dokážeme živě představit. Proto vám rádi nabídneme službu rozvozu květin, kterou nabízí internetové květinářství Florea. Kurýři doručují květiny po celé České republice. K dispozici mají chladící vozy, s jejich pomocí udrží požadovanou teplotu i za teplých jarních dní a květinu dovezou svěží do všech koutů Česka.

Jediné, co pro to budete muset udělat vy, je výběr květiny, její objednávka a samozřejmě zadání adresy, kam květina poputuje.

Něco dobrého na zub

Při čekání na květinu, o jejímž doručení nebude mít partnerka či maminka ani tušení, si možná budete chtít zkrátit chvíli. Ke kávě přijde něco sladkého na zakousnutí k chuti, a tak vaši milou jistě potěší dobrá čokoláda, případně zákusek přinesený z cukrárny.

Dárek z domácí dílny

Dárek ke Dni matek nemusí být nutně koupený. Jestliže máte malé dítko, vymyslete jednoduchý DIY předmět, který společně vyrobíte a mamince jej společně předáte. Jsme si jisti, že sklidí úspěch, ať už to bude obrázek namalovaný vodovými barvami, náhrdelník vytvořený z těstovin anebo přáníčko ke Dni matek.

P.S.: V červnu připadá třetí neděle na Den otců. Pánové, nezapomeňte se před partnerkou zmínit, že i vy se brzy dostanete na řadu!