Červené PRIMky jako pocta městu hodinek. Ženský model je inspirovaný Novým Městem nad Metují

0
96

Exkluzivní limitovaná edice jako pocta rodnému městu. Model luxusních dámských hodinek PRIM Magdalena nachází inspiraci v příběhu Nového Města nad Metují, kde se před sedmdesáti lety zrodila česká hodinářská tradice. Darovat je můžete i s osobním věnováním či vzkazem.

Červená je barvou energie, životní síly, lásky a odvahy. Svým šarmem dovede okouzlit a ozdobit každou ženu, která se nebojí být výrazná. Hodinky PRIM Magdalena v sobě nesou symboliku, která jim dodává punc jedinečnosti.

Pocta rodnému městu

Nové Město nad Metují založil roku 1501 šlechtic Jan Černčický z Kácova. Osobně položil jeho základní kámen a do nově vzniklé obce se i s manželkou Magdalenou nastěhoval. Později však museli kvůli dlouholeté podpoře Jednoty bratrské milované město opustit. Ale Magdalena při svém muži statečně stála po celý život. Nejen její odkaz v sobě nesou hodinky, které jsou po ní pojmenovány.

Příběh propojují s nápaditým, luxusním designem.

Rafinovaný červený odstín činí ciferník na dámském zápěstí nepřehlédnutelný. Zdobí jej elegantní, stříbrně vyvedené římské číslice. Nerezové pouzdro doplňuje červený řemínek z kůže aligátora, které s ciferníkem dokonale ladí. Hodinky jsou opatřeny špičkovým švýcarským strojkem ETA s automatickým nátahem.

Jedinečný vzkaz pro jedinečnou osobu

Chystáte-li se obdarovat ženu, která je pro vás jedinečná, můžete jí to na hodinky napsat. Zadní strana byla novoměstskými hodináři navržena tak, že poskytuje prostor pro osobní vzkaz, přání či vyznání. Hodinky tak nejsou zdaleka jen doplňkem a ukazatelem času, ale i unikátním šperkem. Každý den budou vaší milované připomínat, co pro vás znamená.

Mimoto zahajuje série Magdalena novou tradici společnosti ELTON hodinářská. Každý rok bude v Novém městě nad Metují vyrobena limitovaná edice v duchu jiné barvy. Červená hodinky Magdalena budou v prodeji jen do konce roku 2023. Jaká barva bude kralovat příští rok, zůstává do té doby tajemstvím.

Hodinky PRIM Magdalena a vše o firmě ELTON hodinářská najdete na www.prim.cz.