Top restaurace na horách pro nás byla obrovským překvapením 

0
913

Top restaurace na horách byla pro mě a mého manžela skutečně velmi milým překvapením. Tato restaurace se nachází na Benecku. Přesně jí naleznete mezi Vrchlabím a mou velmi oblíbenou Jilemnicí, ke které mám již od dětství zvláštní citové pouto, jelikož jsem se z Jilemnice stěhovala s rodiči, když mi bylo zhruba osm let. Tato restaurace tak byla první naší společnou volbou, kam se půjdeme navečeřet po našich zásnubách. Kromě jiného nám místní prostředí vnuklo skvělou myšlenku a sice, že bychom zde mohli uspořádat také naší velkolepou svatební hostinu. Tabuli je zde totiž možné připravit pro 4 až 80 osob uvnitř restaurace a venku je možné díky terase zvýšit kapacitu až na 120 osob. To je naprosto dokonalé. 

Top restaurace na horách nám ve všem vyšla vstříc

Top restaurace na horáchnám naprosto ve všech směrech vyšla vstříc. Měli jsem na svatební hostině dokonalé soukromí, personál se o nás neustále staral, jídlo bylo famózní a prostředí bylo dokonale vyzdobené. S manželem jsem byla naprosto nadšená a byla jsem ráda, že jsem se proto toto malebné horské místo rozhodli. Restaurace TOP Benecko je totiž kromě jiného vybavena naprosto dokonalou moderní kuchyní, ve které se vaří primárně s lokálních a mimořádně kvalitních surovin. Je zde velmi špičkový servis a také atmosféra, kterou si užíváte plnými doušky. Je přitom úplně jedno, zda zde trávíte svatební hostinu či se sem jdete pouze navečeřet či posedět s rodinou u oběda. Kromě toho je kuchyně otevřená, tudíž vidíte, jak jídlo vzniká přímo pod rukama těch nejlepších kuchařů. Denně čerstvé suroviny poté na talíři mluví za vše. K naší svatební hostině po této stránce nemohu absolutně nic vytknout. 

Top restaurace na horách poskytla těm nejmenších kvalitní vlastní zmrzlinu

Top restaurace na horáchposkytla našim nejmenším svatebčanům rovněž velmi úžasné překvapení a sice vlastní domácí zmrzlinu, která je rovněž vyrobena z primárně lokálních surovin, které mají jasný původ. Dětem zmrzlina chutnala natolik, že na náš krásný svatební dort už v dětských bříšcích už vůbec nezbývalo místo. Každý tak dostal svůj poctivý kus svatebního dortu domů.