Vzneste se nad šedivé a smutné ulice

0
2043

Také vás čas od času přepadne touha uniknout ruchu velkoměsta? Utéci do nervozity pracovního týdne a kolotoče domácích starostí? Pak si dopřejte pohádkový zážitek a vzneste se tam, kde je vaším společníkem jen vítr a sluneční paprsky. Jsou tu vyhlídkové lety vrtulníkem Praha.

Skvosty jako na dlani

Umíte si představit, že byste za jediný den navštívili několik zámků, prohlédli si malebnou krajinu a romantické uličky měst? Jistě by to bylo možné, stačí vzít automobil a vyrazit na celodenní výlet. Ale umíte si představit, že byste tohle vše zvládli během nezapomenutelné půl hodiny? Navíc z ptačí perspektivy a v naprostém soukromí? Že to není možné? Ale je! Na takový výlet vás vezmou vyhlídkové lety vrtulníkem Praha. Jen pár minut vám bude stačit k tomu, abyste létání zcela propadli a abyste se zamilovali do každé minuty, co v kabině vrtulníku prožijete. Pod vámi budou ubíhat cestičky a toky řek, rozprostřou se nádvoří nejznámějších hradů a zámků nebo vykouknou skalní útvary populárního Českého ráje.

Dárek, co si užijete společně

Také vás někdy ve skrytu duše zamrzí, že si radost z dárku užívá jen jedna osoba? To se vám v případě společného prožitku nemůže stát! Proto přestaňte vybírat další předmět, který by jen zabíral prostor v policích ve skříni a vyberte něco, co si navždy zabere místo ve vzpomínkách. A to ve vzpomínkách vás obou. Přesně takový je adrenalinový let vrtulníkem. Malé dobrodružství, co se ve chvíli změní v romantiku a brzy poté v okamžiky poznání a obdivu. Zpět na letiště se budete vracet zcela proměněni. Odnášíte si lásku k létání a touhu vrátit se do míst, kde jste cítili svobodu, lehkost a nekonečný prostor. Lety vrtulníkem Praha jsou tu, abyste unikli šedi nevlídných dní.

Privátní let vrtulníkem

Věděli jste, že si do trasy můžete přidat místa, která jsou vám blízká? Třeba místo vašeho seznámení, restauraci, kde jste měli svatební hostinu nebo kemp, kde jste spali celý týden pod širým nebem? Zavzpomínejte na prožité chvíle v oblacích. Soukromý let vrtulníkem vám to umožní.