Užijte si čas pro sebe a objevte limitovanou edici Bref #metime!

0
906

Najít si čas pro sebe je stále náročnější, ať už máte děti nebo se točíte v pracovním koloběhu. Společnost Henkel přichází s veselou limitovanou edicí Bref #metime, která vtipně zachycuje, jakým způsobem tráví lidé čas na toaletě. Každý to má rád po svém, ale bez ohledu na to, či kontrolujete e-maily, hrajete hry nebo posloucháte svůj oblíbený playlist, je důležité, abyste se cítili příjemně. Máme pro vás čtyři nové varianty Bref WC bloků, které provoní vaši toaletu a zrelaxují vaši mysl v jednom. Tuhé WC bloky dodají vaší toaletě hygienickou čistotu a zbaví vás starostí s nepříjemným vodním kamenem.

Vybrat si můžete ze dvou kategorií extra účinných WC bloků, které poskytnou vaší toaletě dokonalou péči. Prémiová řada Bref Color Aktiv díky účinným látkám obsaženým v barevné vodě a technologii Odor stop zajistí nejen dokonalou čistotu, ale i lesk – o 50 % více zářivé čistoty v porovnání se suchým povrchem toalety bez použití WC bloku. V této variantě vás potěší v limitované edici slon „Paper Artist“ a panda „eMail Checker“.

Kategorie bloků Bref Power Aktiv Classic zabezpečuje4 důležité funkce najednou: čisticí pěna, účinek proti vodnímu kameni, ochrana před nečistotami a extra dlouhotrvající svěžest. V limitované edici #metime vás rozveselí dvě hravé postavičky, hroch „Music Lover“ a lev „Game Buddy“.

Obě kategorie barevných bloků vám při každém spláchnutí provoní toaletu květinovým nádechem.