Tebokan 120mg por. tbl. film. 30x120mg – buďte znovu ve formě

0
1465

Trápí vás obtíže spojené s poruchami paměti, poruchou koncentrace, cévní obtíže nebo špatné prokrvování končetin? Tebokan 120mg por. tbl. film. 30x120mg vám s tím pomůže. Zahoďte své obtíže za hlavu a užívejte si zase naplno života.

Na co se lék užívá

Tebokan 120mg por. tbl. film. 30x120mg je účinný volně prodejný lék s přírodními výtažky ginkgo biloby. Pomáhá pacientům v široké škále různých obtíží. Má vazodilatační – cévy rozšiřující účinky v tepenné oblasti a reologické účinky, jež zlepšují průtokové vlastnosti krve. Snížením kapilární propustnosti lehce působí proti otokům.

Dále podporuje žilní napětí, zlepšuje využití glukózy v buňkách, snižuje tvorbu a přítomnost volných kyslíkových radikálů. Lék zvyšuje syntézu a uvolňování substance – acetylcholin, jehož množství je ve stáří značně sníženo.

Tebokan podporuje správnou koncentraci a zlepšuje paměť nejen u starších lidí, ale pomáhá i lidem, kteří se potřebují připravit třeba na důležitou zkoušku ve škole a mají problém se soustředit na učení.

Jak pomáhá starším lidem

Tebokan 120mg je přípravek, který velmi ocení starší lidé, kterým už dochází již zmíněný acetylcholin. Jehož nedostatkem trpí zejména paměť a duševní zdraví jedince. Lék můžete bez problémů užívat i bez porady s lékařem, a to v případě, že vás trápí poruchy duševní výkonnosti – jako jsou poruchy paměti, poruchy koncentrace a emoční labilita zvláště pak u starších osob.

Po poradě s lékařem se Tebokan 120mg por. tbl. film. 30x120mg užívá například při syndromu demence (primární degenerativní demence Alzheimerova typu, vaskulární demence a smíšené formy demence), při poruchách prokrvení končetin, při senzorických neboli smyslových poruchách cévního původu což může být závrať nebo ušní šelest. Při správném užívání se tak můžete zase brzo dostat do lepší kondice a zlepšit si paměť i vy.

Jak lék správně užívat?

Při syndromech demence se doporučuje užívat lék osm týdnů až tři měsíce. O delším užívání je vhodné poradit se se svým lékařem. Dospělí jedinci užívají obvykle jednu, maximálně dvě tablety denně. Při onemocnění tepen se lék užívá minimálně šest týdnů a v této době by mělo dojít ke zlepšení stavu i odeznění bolestí. Užívá se jedna tableta denně – což odpovídá denní dávce 120 mg extraktu z jinanu dvoulaločného – ginkgo biloby.

Pokud vás trápí uvedené obtíže – neváhejte a vyzkoušejte lék, který vám určitě přinese vytouženou úlevu.