Tajné vánoční přání o muži z Acapulca

0
7888

Možná znáte českou písničku od známého českého zpěváku Janka Ledeckého, v níž zpívá, že sliby se maj plnit o Vánocích. Třebaže cukroví máte již v předstihu napečeno, dárky nakoupeny a plán na Vánoce jasně stanoven, nic z toho nemusí vypovídat o tom, že letošní Vánoce budou naplněny pohodou. Stačí, abyste je proležela s horečkou v posteli nebo sama u vánočního stromečku a veškeré Vaše plány mohou být pryč jako mávnutím kouzelného proutku.

Nekonečná vánoční láska

Je tedy na čase myslet nejen na Vaše nejbližší, ale především sama na sebe. Lásku na první pohled můžete potkat náhodně při nakupování vánočního papíru, jímž budete chtít zabalit dárky Vaším nejbližším nebo třeba při vynášení odpadkového koše. Obvykle totiž osudová seznámení přichází znenadání. Další možností, jak jít vstříc vážnému seznámení, je založení vlastního profilu na online Evropské seznamce. Během krátké chvíle se Vám zde naskytne jedinečná příležitost k oslovení mnoha mužů z celého světa. Nekonečná láskaa Vánoce po boku milého člověka vedou je stejně jako Vás k tomu, aby věřili na vánoční zázrak.

Objevte svého muže z Acapulca

Stejně jako Vy se cítila vloni rovněž moje kamarádka. Dařilo se jí sice v zaměstnání, avšak doma zažívala pocity osamění. Krátce před Štědrým dnem usedla jednoho večera k počítači a rozhodla se, že zkusí své štěstí právě na internetové Evropské seznamce. Do oka si padla s jedním mužem z Velké Británie a letošní Vánoce tak poprvé oslaví v zahraničí. Muž z Acapulca se nyní nachází již rok po jejím boku.  Evropská seznamka dává šanci všem ženám, které touží po troše souznění, náklonnosti a lásky. Zahoďte tedy Váš ostych a darujte si pod stromeček ten nejkrásnější vánoční dárek.