Průvodce při nákupu kalhot na internetu: Vše, co potřebujete vědět!

0
2136

Kalhoty jsou základem šatníku. Ne všichni ale máme čas běhat po obchodech a hledat ten dokonale padnoucí kousek, který tam čekal právě na nás. 

Internetová nabídka je navíc mnohdy daleko pestřejší, nežli ta, kterou vám nabízí klasické kamenné obchody. Není se čemu divit, že stále více mužů i žen nakupuje kalhoty na internetu. Jak je ale správně vybrat online?

Vybrat kalhoty online není jen tak

Pokud jde právě o kalhoty, není výběr na internetu zrovna úplně jednoduchý. V porovnání s jinými kousky oblečení je výběr kalhot o dost složitější. I přesto ale víme, co vám poradit, abyste to hravě zvládli a našli pro sebe dokonale padnoucí kalhoty, které budou pohodlné, kvalitní a trendy!

Pohlídejte si velikost i střih

Každý moc dobře ví, že u kalhot je důležitý jejich střih i velikost. Zatímco v kamenném obchodě zkrátka dámské kalhoty zkusíte a poznáte, jestli sedí nebo nesedí, při nákupu online je potřeba trochu přemýšlet a hledat nejen vhodný střih, ale i velikost. 

Často se setkáte s číslováním typu 34/26 – první číslo udává obvod pasu v palcích (na centimetry přepočítáte 34 x 2,54) a druhé číslo udává délku nohavic v palcích (na centimetry přepočítáte 26 x 2,54). 

Pokud jde o střih, měli byste vědět, co vám sedí. Někomu jsou pohodlné kalhoty těsného střihu (například skinny fit), jiný dá přednost volnějšímu střihu (například wide fit).

Hledejte kvalitu, která vydrží

U kalhot je velmi důležitá i jejich kvalita. Pokud investujete do kvality, vydrží vám dané kalhoty opravdu hodně dlouho. U kvalitních kalhot Wrangler nebo HIS se nemusíte obávat prošoupání nebo ztráty barev. 

Pokud chcete kalhoty nakupovat online, vybírejte jen mezi ověřenými e-shopy a prověřenými značkami. S klidným svědomím můžete kalhoty pořídit v e-shopu Jeanscentrum.cz, který nabízí kvalitní kalhoty pro muže i ženy.